metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)29.07.2020 23:05

Słuszną reforomą byłaby likwidacja woj. łódzkiego. Jest to sztuczny twór z opinią najgorszego województwa w Polsce.

162


gość ~gość (Gość)30.07.2020 14:58

Zlikwidować powiaty , kompetencje dla gmin , samorząd bliżej społeczeństwa .

41


historyk ~historyk (Gość)30.07.2020 12:10

Trzeba się w tym mieście urodzić by zauważyć jakie zmiany na plus nastąpiły chociażby na Starym Mieście i Podzamczu w stosunku do lat 60 czy 70 ubiegłego stulecia chociażby patrząc na załączoną ilustrację a ~goście nie mają skali porównawczej, nie mają uczucia do tego miasta bo skąd mają mieć.

36


PiotrT ~PiotrT (Gość)30.07.2020 20:38

A ja jestem "za", nawet sto razy "za"! Dla Łodzi nie istniejemy, więc dla mnie Łódź również nie istnieje.

51


~babcia mocherowa ~~babcia mocherowa (Gość)30.07.2020 13:59

Jakże by inaczej poseł Lorek jest nieustannie konsekwentny w negacji Piotrkowa Tryb.: Mediateka moloch, Podzamcze zbędne, dofinasowanie rozbudowy Relax-u to tylko miasto a teraz województwa piotrkowskie też nie popiera bo nie, on po prostu nas nienawidzi a dla kilkudziesięciu osób z sąsiednich gmin załatwia "lektyki" do przenoszenia na druga stronę A-1 w okresie jej przebudowy.

13


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat