metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Piotryna ~Piotryna (Gość)31.07.2020 09:24

W wieku 9 lat miałem żółtaczke (wirusowe zapalenie wątroby typu c) obecnie mam 39, wtedy to też była epidemia !!!!!.Tylko róznica jest taka że w telewizorze były dwa programy i żadne media nie rozdmuchiwały tego jak jest w przypadku covid..robiąc ludziom wodę z mózgu

1212


gość ~gość (Gość)31.07.2020 09:33

Piszecie ze to zupełnie inna choroba, równocześnie podając jako przykład wszystkie objawy grypy ???? gdzie tu sens?

156


gość ~gość (Gość)31.07.2020 10:42

I straszenia ciąg dalszy. Zawsze byli ludzie, którzy przechodzili grypę ciężko. ZAWSZE. Ludzie ogarnięcie się .

198


gość ~gość (Gość)31.07.2020 11:55

Jestem honorowym dawcą krwi. W czerwcu po oddaniu krwi, poinformowała mnie po kilku dniach pani, że mam przeciw ciała. W grudniu miałem naprawdę ciężką "grypę" przez tydzień. Długo wracałem do siebie. Od stycznia, czuję się wspaniale. To było już wcześniej, kiedy w październiku i listopadzie był pogrom "grypy". Ja myślę, że większość populacji już to przeszła.
Pozdrawiam wszystkich gorąco.

133


termit ~termit (Gość)31.07.2020 10:58

W miejscach publicznych noszę maseczkę bawełnianą, pomimo, że w jej skuteczność nie wierzę!? Od początku ogłoszenia pandemii mam tę samą, kilka razy była prana, i nie zachorowałem!? Coś w tym musi jednak być!?

144


~~~gość ~~~~gość (Gość)31.07.2020 13:16

Spotkanie dwóch infekcji dróg oddechowych na jesieni może być katastrofalne w skutkach, nie tylko dla ludzi 60+. Polecam się zapoznać ze stroną www.zaszczepsiewiedza.pl ;)

58


gość ~gość (Gość)31.07.2020 14:45

"Historia o trzech takich, co...". Dajcie spokój, bo jak lubię tą stronę jako źródło informacji, tak powoli zmieniam zdanie. Normalne, że po ciężkim przejściu choroby dla ludzi, którzy wyszli po kilku tygodniach z domu czy ze szpitala wszystko będzie kolorowe i piękne i nie ma tutaj znaczenia czy to koronawirus czy inne gówno. Takie teksty pogłębiają tylko strach ludzi, którzy i tak już się boją, bez takich patetycznych historyjek. Pozdrowienia dla zdrowych, chorych i tych którzy zmagają się się z chorobą bliskich.

123


j. ~j. (Gość)31.07.2020 12:21

Oprócz za szybkiego poluzowania obostrzeń w zakresie np. urządzania wesel na 150 osób, a ludzie niestety z tego beztrosko korzystają, czy np. otwarcie stadionów dla kiboli (zadziałało lobby branży weselnej i piłkarskiej?...) przyczyna wzrostu zakażeń leży w tym, że dziś są bardzo popularne takie teorię, według których wszystko, albo prawie wszystko o czym się mówi oficjalnie, w powszechnie dostępnych mediach, to kłamstwo. A więc: Pandemia? Jaka pandemia! Nie ma żadnej pandemii! To jedna wielka ściema i spisek! Oficjalna medycyna? Ależ to wielka ściema! Rację mają tylko antyszczepionkowcy, znachorzy i szarlatani. Jak ktoś jest np. chory na raka, to broń Boże udawać się do onkologa! Trzeba poszukać w sieci wiadomości o tym, że tego raka najlepiej się wyleczy np. zwykłą wodą, albo witaminą C. 5G to dobrodziejstwo? Ściema! 5G zabija! Można też iść jeszcze dalej, a być może ktoś już to zrobił i mówić: Słońce świeci? Ściema! Słońce dawno zgasło! Zapalili jakąś lampę i każą nam wierzyć, że to Słońce, a oficjalna astronomia kłamie, bo jest uczestnikiem spisku, albo Ziemia wcale nie jest okrągła, tylko płaska (są przecież tzw. płaskoziemcy). Nie można podzielić przez zero, ani zbudować kwadratowego koła? Ależ to brednie! Można! Oficjalna matematyka kłamie! Trzeba znaleźć w internecie odpowiednie filmiki, które ujawniają prawdę! A więc: To co jest widoczne, oficjalne, to wielkie oszustwo. Ciągle nas oszukują! Kto? Ano ci, którzy chcą rządzić światem, którzy chcą nas zachipować i kontrolować nasze umysły. Bill Gates z masonami, Elon Musk z Żydami, Soros z iluminatami, czy może Putin z kosmitami itd. Trzeba więc szukać w sieci tzw. niezależnych źródeł informacji, bo tylko z nich się można dowiedzieć, jak jest naprawdę... Tylko dla mnie zasadnicze pytanie jest, dlaczego ja miałbym bezgranicznie wierzyć komuś, kto sobie utworzył jakiś portal, czy tzw. kanał na youtube, nazywa te swoje źródła informacji niezależnymi i obwieszcza światu, że tylko on odkrywa ukrytą prawdę? A może to on, po prostu ściemnia, bo ma w tym jakieś ukryte cele, np., żeby zaistnieć na youtube i czerpać z tego jakieś korzyści?... Albo dlaczego miałby wierzyć nie profesorowi medycyny, który zapewne wie, co mówi, tylko – powiedzmy – jakieś celebrytce, która z wielką stanowczością wypowiada się na tematy, o których nie ma pojęcia? Może jej też chodzi tylko i wyłącznie o podtrzymanie popularności i czerpanie z tego korzyści, a szokujące wypowiedzi, albo robienie różnych skandali nadają się do tego znakomicie! Moim zdaniem rozpowszechnianie bredni pod hasłem, że tego koronawirusa to wcale nie ma i wszyscy wokół nas oszukują, a prawdziwym zagrożeniem są szczepionki, powinno po prostu być karane i to surowo!

69


Dla wyeduk. inaczej ~Dla wyeduk. inaczej (Gość)31.07.2020 18:09

- amok 5 . Wiedzę czerpie się z prawa i lewa, a na końcu używa się własnego logicznego myślenia, no jeżeli telewizja nam tego nie zniszczyła.

20


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat