metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ja ~ja (Gość)20.11.2019 13:54

Skoro wczoraj okradli kogoś w Rozprzy to znaczy, że inni złodzieje prężnie działają.

50


rozczarowana ~rozczarowana (Gość)20.11.2019 10:05

A co z nagminnymi kradzieżami na terenie Piotrkowa ? Policja miejska tylko czeka aby po miesiącu umorzyć sprawę. Znajomy dał nagranie z monitoringu i nikogo do tej pory nie zatrzymali. Ja osobiście po kradzieży miałam wprost zasugerowane i idziemy od razu w kierunku zamknięcia sprawy bez kiwnięcia palcem . Całe 6 pięter urzędników a efekty pracy bardzo kiepskie.Na dyżurce na dole czeka się niekiedy godzinę aby ktoś łaskawie zjechał z góry i poprosił na podpisanie protokołu i sprawa dla policji jest już w tym momencie zakończona. Konkludując weźcie się Państwo do szukania a nie tylko do pisania i zbierania odcisków.

90


gość ~gość (Gość)06.12.2019 23:57

Ha ha ha

00


ghn43 ~ghn43 (Gość)21.11.2019 08:14

Jak nie zmieni się prawo to policja nie nadąży za spisywaniem protokołów.
Kiedy wreszcie zaczną publikować wizerunek przestępców ? W czym taki wielki problem skoro w wielu krajach doskonale to funkcjonuje ?
UKS powinien im się dobrać do dupy za posiadanie majątku nie adekwatnego do dochodów .

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat