metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Rodzic ~Rodzic (Gość)11.06.2019 07:56

A rodzice na to, że szukacie sensacji.
Rodzice sami z dziećmi stołują się w fastfoodowych restauracjach i nikt nie widzi problemu. Nawet Ministerstwo Zdrowia. Pojawia się o wtedy, gdy wycieczka szkolna się zatrzymuje w "maku" , bo dzieci chcą coś zjeść.

162


gość ~gość (Gość)11.06.2019 07:57

Tyle lat organizuje wycieczki jeszcze nigdy żadna z sieci fast good nie obdarowała mnie darmowym posiłkiem. Zawsze za wszystko płacę.Ponadto nigdy też nie zaproponowałam sama wstąpienia do owych, to zawsze inicjatywa dzieciaków. Jeszcze trochę to Wasze kalumnie doprowadzą do tego że za opiekę na wycieczkach i koloniach będziecie płacić jak za diamenty, ponieważ nikt już nie ma ochoty być ciągle obrzucany błotem.

135


zizu ~zizu (Gość)11.06.2019 08:24

Wychowanie zaczyna się w domu, jeśli ziarnko zostanie od najmłodszych lat skażone, to później samo ciągnie do niezdrowego.

93


Fred 1 ~Fred 1 (Gość)11.06.2019 09:17

A gdzie tanio i przystępnie zjeść coś z dziećmi na wycieczce w Sheratonie czy tym podobnej restauracji !!!

73


Proboszcz ~Proboszcz (Gość)11.06.2019 09:50

Nauczyciel też jest nagradzany za wycieczkę np. do teatru - wchodzi za darmo.
Zamknąć takie miejsca również!

72


ggość ~ggość (Gość)11.06.2019 09:52

Plujcie na nauczycieli, plujcie. Wymyślajcie coraz bardziej absurdalne plotki, żeby zohydzić ten zawód, żeby nie miał kto uczyć i tak już zidiociałego społeczeństwa.
I nie zapomnijcie sprawdzić, czy przelew z "góry" przyszedł.

66


gość ~gość (Gość)11.06.2019 10:36

zabraniamy,pozwalamy....mamy władzę! cuchnie władzą ludową...a może chodzi bardziej o napędzanie gdzie indziej..bo jakoś nie chce mu się wierzyc że o zdrowie...a ja jako wolny człowiek życzę sobie żeby moje dzieci MOGŁY zjeść na takich wycieczkach fast fooda! zacznijmy się zajmować tam w Ministerstwie poważniejszymi ZDROWOTNYMI problemami!

55


gość ~gość (Gość)11.06.2019 11:23

Artykuł dotyczy zdrowia dzieci a nie "plucia na nauczycieli"...czytamy ze zrozumieniem

62


gość ~gość (Gość)11.06.2019 12:06

Bardziej dobrze że ktoś się zajął tym problemem, szkoda tylko że tak późno. Śmieciowe jedzenie dotyczy nas wszystkich.

60


heniek ~heniek (Gość)11.06.2019 12:50

Takich wycieczek nigdy być nie powinno! Znam szkoły, w których wywożono dzieci do McD i nikt nie krył, że był to główny powód organizacji wycieczki. Przy okazji tylko zaglądano w inne miejsca - żeby "ładniej" to wszystko wyglądało. Masakra. Masakra kulturowa, masakra zdrowotna, masakra w postaci zmarnowanych godzin lekcyjnych!

72


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat