metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)13.10.2019 07:52

Ktoś w mieście robi kasę, sadzą drzewa w każdym możliwym miejscu, bardzo często wbrew jakiejkolwiek logice. Ale żeby zarobić na sadzeniu, trzeba najpierw wyciąć (i na tym też zarobić).

64


brzoza dąb klon buk sosna ~brzoza dąb klon buk sosna (Gość)13.10.2019 08:31

Topola i wierzba są drzewami złymi energetycznie dla ludzi. Wierzby wyrastały na ciekach wodnych, a sadzono je na podmokłych terenach, aby je osuszały, natomiast topola ma tak długie korzenie jak jest wysoka, nie rośną w głąb, tylko się płożą i oplatają napotykane przeszkody, również fundamenty domów, i miażdżą.

96


gość ~gość (Gość)13.10.2019 09:55

Ludzie, którzy sprzeciwiają się wycince drzew na poprzecznej mieszkają chyba na innym osiedlu... co chwilę jakieś drzewo tam się przewraca i tylko stwarzają one zagrożenie. Mieszkam obok i dla mnie wszystkie powyżej drugiego piętra powinny być wycięte razem z pniem i posadzone w to miejsce inne, które nie rozrośnie się nigdy na taka skalę jak te powyginane bomby zegarowe.

1010


davout ~davout (Gość)13.10.2019 12:11

I bardzo dobrze. Można wyciąć stare i posadzić młode drzewka. Starych drzew nikt nie podcina i się nimi nie zajmuje.Na Staszica była ostatnio awaria prądu spowodowana przez gałęzie drzew, które dosłownie zarosły słup. Mam mnóstwo popalonych rzeczy w domu i kto teraz poniesie za to odpowiedzialność? A drzewa od dawna nie przycinane.

513


gość ~gość (Gość)13.10.2019 07:48

Wszystko wyciąć, zalać betonem i zrobić parking. I już.

155


97-300 97-300ranga13.10.2019 10:02

Nie wiem z jakiego powodu ale kiedyś sadzono tylko takie drzewa "śmieci",takie o których pisze tu ~brzoza dąb klon buk sosna (Gość).Myślę że należy się ich pozbyć i zasadzić inne szlachetne odmiany bardziej przyjazne człowiekowi.A może chodzi o to w tym "proteście" aby pieski pani eli czy pana janka miały miejsce do szczania?

1213


Nutka ironii ~Nutka ironii (Gość)13.10.2019 19:57

Ludzie walczą o parę słabych drzewek na osiedlach, a z niedalekiego lasu w Kłudzicach wyjeżdżają setki ton drewna tygodniowo. Mamy w Polsce całe grono pesudo-ekologów, którzy rzekomo troszczą się o drzewa i czyste powietrze, ale podłogi w domu chcą mieć drewniane, nowe,drewniane meble, dębowy stół (bo ten stary już niemodny), za domem drewnianą altanę z drewnianą palisadą... a drzewa płaczą...

43


ghy ~ghy (Gość)13.10.2019 20:17

jak wycinacie to posadźcie nowe i po sprawie :)

26


gość ~gość (Gość)13.10.2019 20:59

Niech miasto zrobi porządek z drzewami przy ulicy ŻWIRKI, gdzie przy niewielkim wietrze spadają gałęzie ludziom na posesje i na głowy!!!!!

63


fds ~fds (Gość)13.10.2019 21:42

a gdzie komentarze o smogu, czy to jeszcze nie czas

31


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat