metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Mariunio ~Mariunio (Gość)15.11.2019 10:20

gdzie można znaleźć repertuar ?

61


qqq ~qqq (Gość)15.11.2019 10:32

Byłem ,widziałem , prawienie nie wytrzymałem.
Ogólnie rzecz biorąc , bardzo dobra „społeczna „ inicjatywa.
Trzeba dać szansę temu projektowi . Z całą pewnością znajdzie się wielu koneserów „innego kina”
Napisałem wcześniej ,że prawienie nie wytrzymałem.
Nie do przyjęcia jest BUCZENIE wentylatorów ,urządzeń technicznych kina .
Nie przesadzę twierdząc ,że słabo ogląda się film siedząc kilka metrów od np. działającej suszarki do włosów.
Nie do przyjęcia jest to ,że ściana na której znajduje się ekran ,posiada niewyciemnione poprawnie ,ogromne okna przez które wpada światło oślepiające widza.
Na tej samej ścianie , tuż przy ekranie znajdują się drzwi wejściowe zamykane na klucz by ktoś niechcący nie zakłócił projekcji.
Nie da się wejść lub wyjść nie powodując ogromnego zamieszania.
Nikt nie miał odwagi ulotnić się w ,mimo że spora liczba widzów (sądząc po zachowaniu) wolałaby np. prasować lub skręcać meble w tym czasie.
Cierpiałem i ja do samego końca. Znalazł się tylko jeden odważny ,któremu udało się wymknąć wyjściem awaryjnym .Brawo on !
Reasumując .
Nie chcę i nie będę typowym ,marudnym ,sfrustrowanym „Januszem”
Po wyeliminowaniu kilku niedogodności będzie ok.
Bardzo dobrze ,że powstaje cokolwiek w moim mieście.

73


gość ~gość (Gość)15.11.2019 10:36

Z tego co widzę, to kino dla młodzieży...

122


gość ~gość (Gość)15.11.2019 10:40

Projektor i krzesła z Ikei to nie jest kino. To najwyżej salka w której wyświetla się filmy.

192


cynik ~cynik (Gość)15.11.2019 12:51

Ale ,ale. Chyba któraś ze znanych person była na widowni nieobecna. Coś mi zdaje ,że od czasu pamiętnego występu w dniu 10 listopada nie będzie lubiła "ważnych wydarzeń kulturalnych" ba,patriotycznych. Jednak seniorom należą się oklaski ,że zrobili widownię.

113


pytek ~pytek (Gość)15.11.2019 10:11

Co oznacza ten znak, który pokazują rękoma na zdjęciu nr 6?

110


Janusz i Grażyna ~Janusz i Grażyna (Gość)15.11.2019 18:41

A gdzie Marlena, pytamy?!

14


tolo ~tolo (Gość)15.11.2019 19:58

czy po to budujemy nowoczesne obiekty kultury żeby zachwać tradycję objazdowych kin lat 50- 60-tych minionego wieku?

51


gość ~gość (Gość)15.11.2019 20:39

A gdzie znana persona M.B.??

11


gość ~gość (Gość)15.11.2019 22:31

Ale ładna p. Grabowska????

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat