metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
grekokatolik ~grekokatolik (Gość)15.08.2009 12:15

hahahahaha, dobre!!!

00


witold k ~witold k (Gość)15.08.2009 15:10

"grekokatolik" napisał(a):
hahahahaha, dobre!!!


http://pl.wikipedia.org/wiki/M%C4%99czennicy_z_Pratulina

00


rzymskikatolik ~rzymskikatolik (Gość)14.08.2009 18:02

Cóż ta szansonistka jest świadomym lub nie służącą diabła! Wszyscy pozostali są narzędziami zmanipulowanymi przez mniejszych sługi diabła. A ponieważ mamy wolną wolę dana od Pana Boga to możemy wybierać albo dobro z jego konsekwencjami i tudnościami lub zło z jego łatwym uzyciem i upadkiem w błoto. Ci co nie rozróżniają co od Boga a co od szatana po prostu nie mają odpowiedniej wiedzy i są bezmyślni orraz opanowani przez ciemność piekielną. Trzeba za nich się modlić, za tę nieszczęsną amerkańską włoszkę również, aby Bóg był wobec nich miłosierny, bo nie wiedzą co czynią.

00


lukch ~lukch (Gość)15.08.2009 19:35

Ciekawe ... jest koncert, są ludzie, którzy nie mają problemu z datą i chcą na niego iść, nie mają również problemu z wykonawcą. Dlaczego mniejszość w formie 2-3 tys. chce zabronić wiekszości w formie 70-80 tys., którzy wykupili bilety w obejrzeniu spektaklu, na który czekali? Mamy demokrację i wolność słowa.

Komentarz był edytowany przez autora: 15.08.2009 19:36

00


@Dzidzi@ ~@Dzidzi@ (Gość)16.08.2009 01:34

Przepraszam bardzo czy ten/ta ma jakiś sprzeciw ze słucham bądź oglądam Madonnę czy chcę jechać na koncert Madonny.Czy ja jestem osobą inną. Czy ja wytykam ludziom czego słuchają bądź oglądają. Czy ja fan Madonny robię im pikietę bądź manifestacje czego słuchają bądź oglądają. Czy ktoś zna jakąś wokalistkę, wokalistę bądź zespół polski który odniósł tak światową karierę(tzn. chodzi mi o współczesną muzykę, ja znam, ale nie wszyscy słuchają takiej muzyki).Nie jeden z nas Polaków bawił się na dyskotece czy innej potupajce gdzie leciały utwory np "Frozen" czy "Like a Prayer". Ja wiem ze niektórzy odniosą że jestem głupi, nienormalny, ze opętał mnie szatan, demon, bóg wie co ale koło pi(c)ki mi to lata co o mnie pomyślą.Pozdrawiam fanów Madonny i uważajcie żeby ta pani was nie zdemoralizowała i nie zgorszyła.---- JEŚLI KOMUŚ NIE PODOBA SIĘ TWÓRCZOŚĆ MADONNY I TO CO ROBI NA SCENIE TO CO ŚPIEWA. NIKT NIE KAŻĘ IM TEGO OGLĄDAĆ I SŁUCHAĆ.

00


dcc69 dcc69ranga16.08.2009 09:58

Prawda jest taka.
Chodzę do Kościoła ale czy muszę słuchac Radia Maryja??!!
Nie. Nie chce więc nie słucham wolę Radio Zet.
A tu jak ktoś nie chce jechac na koncert Madonny to nie pojedzie.
W Sulejowie spiewała Flinta w Szczecinie Big Cyc i wielu innych wykonawców w różnych miastach, miejscowościach tzn ze jesli jest święto katolickie to mamy byc jak płaczki zydowskie podczs konduktu żałobnego??
Ludzie wiara wiarą a każdy niech odpowiada za siebie.
A Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi " ...niech pierwsze rzuci kamień niech rzuci ..."
No tak za rok wybory
.
Trzeba scalać elektorat czas pokazywać się.
A ja raz jeszcze mówię :
-jestem Katolikiem, chodze do kościoła a Madonny słucham od lat 80 i słucham Radia Zet.

00


rzymskikatolik ~rzymskikatolik (Gość)17.08.2009 09:09

Drogi Bracie czy Siostro dcc69! Kiedy byłeś ostatnio w Kościele na niedzielnej Mszy Świętej, kiedy mówiłeś poranny i wieczorny pacierz, czy pamiętasz jeszcze Dzisięć Przykazań Bożych, że nie wspomnę o Przykazanich Kościelnych czy uczynkach względem duszy i ciała albo o błogosławieństwach. Ludzie, którzy obrażają Boga i Jego Mękę, Naukę i wskazania drogi zyciowej wymagaja modlitwy o nawrócenie, lecz nie na popieranie i uczestnictwie w ich grzechu. Podobie jest z innymi tzw. Idolami i Gwiazdami estrady i ekranu - proszę sobie przetłumaczyć teksty Bitlesów, Mansona, AC/DC, Metaliki i innych, a zrozumiesz, o ile będziesz chciał do czego namawiją i co promują, czyimi są sługami - pana tego świata, księcia ciemności, szatana, diabła. I brak zrozumienia oraz nie wiedza są grzechami zaniechania. Niestety. Zespół chewi-hard rokowy z zagranicy który drze w Polsce na oczach tysięcy słuchaczy i przed kamerami Biblię, bez reakcji prawnych odpowiednich władz jest skrajnym przykładem tego co się dzieje w zmaganiach między diabłem a Panem Bogiem o nasze dusze i ciała. Podobnymi działaniami od 25 lat epatuje kobieta o pseudonimie - MADONNA, który jest już szyderstwem i kpiną z Matki naszego Zbawiciela i Odkupiciela - Jezusa Chrystusa. Przyjdzie czas dla niektórych na opamiętanie tylko czy nie będzie za późno i będzie tam zgrzytanie zębami. Tu niechodzi o chwilową zabawę i miłą sekundową przyjemność, lecz o życie wieczne naszych dusz nieśmiertelnychm, a jest to bardzo poważna sprawa. Pozdrawiam, modlę sie za Was Kochani Błądzący.

00


kolooo ~kolooo (Gość)17.08.2009 13:56

do "rzymskikatolik" pięknie tworzysz - jakie zioła palisz???

00


rzymskikatolik ~rzymskikatolik (Gość)18.08.2009 14:05

Panie "kooolo" albo Pani! To problem Twej mądrości i wiary oraz wolnej woli i wyboru, jakim nas obdarzył Pan Bóg. Kpiny, ośmieszanie, szyderstwa, ironia są teraz bardzo ciekawe i frapujące, lecz po Twej śmierci, na sądzie ostatecznym nie chciałbym być Twą duszą nieśmiertelną.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat