metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
j53 ~j53 (Gość)15.05.2019 09:50

Już lecę głosować na Antka i tą inteligentną pańcie.

126


Witek ~Witek (Gość)15.05.2019 09:45

Panie Antek, kończ pan ! Wstydu oszczędź !!!

156


Emilka ~Emilka (Gość)15.05.2019 09:45

PiS=PO=SLD=PSL między tymi partiami nie ma żadnej różnicy!!! Im zależy jedynie na władzy i na czerpaniu z niej korzyści!!! Ci ludzie to nieudacznicy żyjący na garnuszku Państwa z naszych podatków. PiS to lewica gorsza niż SLD swoją polityką socjalną doprowadzą Polskę do upadku. Dzięki Bogu prawdziwa prawica nie lewicowy PiS zorganizowała się pod nazwą Konfederacja Propolska i to w moim wypadku jedyny rozsądny kandydat w wyborach do PE, Państwu radzę również przeanalizować ostatnie 30 lat rządów i wyciągnąć wnioski. Pozdrawiam wszystkich.

105


X2 ~X2 (Gość)15.05.2019 09:39

Po pierwsze nie dla UE i euro .Teraz biją się o pełne koryta bo kasa duża nie to co w naszym sejmie. Jak widać przed wyborami o wyborcach sobie przypomnieli ale tu na dobrą sprawę nie ma na kogo głosować i w tym jest problem dlatego alternatywą jest Konfederacja !

96


kumka ~kumka (Gość)15.05.2019 09:39

Obaj panowie, potęgi i filary polityki, wspierają piotrkowskich działaczy pisu w tych wyborach. Obaj panowie przecież tak nie cierpią tej znienawidzonej Unii Europejskiej. Rozumiem że po zwycięskich wyborach, pan Waszczykowski szykuje się na placówkę do San Escobar, a pan Antoni znowu zaszyje się gdzieś w okopach, na rubieżach miasta. Nie wiem tylko jakim cudem pan Macierewicz dostał się z Warszawy do Piotrkowa, przecież same korki. No chyba że jechał przez Opoczno, ale na 12 nie raz śmierć mu zajrzała w oczy. Myślę że nie chodzi tutaj o Piotrków, ale o to, aby ich kolega, pan Brudziński, mógł wreszczie bez problemów przywozić prawdziwe maślane ciasteczka, dla swojego synka, a wiedzę tą mam po wypowiedzi pana premiera Morawieckiego, na jednym ze spotkań przedwyborczych.

55


gość ~gość (Gość)15.05.2019 09:25

A czy kandydatka popiera rozwody?

113


gość ~gość (Gość)15.05.2019 09:01

Nie ma co zwracać uwagi na lemingow z KE POKO olać ich różnorodność głosuje na Beatkę lista nr 4,a lemimgi lgbte niech się drapia i gryzą koalicyjnie

1323


gość ~gość (Gość)15.05.2019 09:23

Pis to najwieksza zaraza do mojego domu Polska Kaczynski i Rydzyk to zlo brane z szatana

2012


gość ~gość (Gość)15.05.2019 08:49

Wy macie prawo, a my musimy na wasze prawa zapier...

276


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat