metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
proboszcz ~proboszcz (Gość)15.05.2019 17:08

Nie dla seksualizacji dzieci!

36


Dobre:):):):) ~Dobre:):):):) (Gość)15.05.2019 19:00

"Stop nielegalnej imigracji"! A kto tu rządzi od 4 lat?

61


1ciemnogród ~1ciemnogród (Gość)15.05.2019 08:54

Tak dla euro, wychowanie seksualne dzieci tak, tylko nie przez księży lub katechetów, małżeństwa homo tak, adopcja dzieci tak. Nie dla pisslamskiego ciemnogrodu w Europie.

4617


szum ~szum (Gość)15.05.2019 20:47

Termobarycznie ?

33


Aleksys ~Aleksys (Gość)15.05.2019 17:14

Ja ja mam gdzieś te gry panie ministrze . Mam dość tego trzymania na sznurku radnych . mam dość współpracy waszej pod stołem z Chojniakiem . Mam dość waszego mamienia nas. Mam dość byle jakiego posła Lolka dzięki któremu 3 radnych zdradziło i poszło do Chojniaka. a Oni nam napluli awansem do Komisji Pingotowej. Mam dość waszego oszukiwania nas wyborców głosuję na Konfederację tym razem . Działanie przeciw członkom PiSu doprowadziło ze przejrzeliśmy na oczy . To jest podziękowanie za dyrektora WODN na Dąbrowskiego również .. I mam dość tej Loli z ZUS W.W Nigdy na was nie zagłosuję po prostu przejrzeliśmy na oczy .. teraz Konfederacja i Kukiz nikt inny

85


P. Dolevas ~P. Dolevas (Gość)15.05.2019 18:33

Cytuję:
Nie dla euro, nie dla seksualizacji dzieci i adopcji przez pary homoseksualne, stop nielegalnej imigracji - to niektóre z punktów zaprezentowanych przez kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Europarlamentu.


Akurat te punkty pokrywają się z programem Konfederacji. Konfederacja nie obiecuje gruszek na wierzbie i szalonego rozdawnictwa. Stanowisko Konfederacji w sprawie żydowskich uroszczeń jest zupełnie jasne - a Wasze?! Wybór zatem jest chyba oczywisty.
Co z ustawą Michalkiewicza? Przepchniecie ją w sejmie?! W czym problem? Ustawa krótka i prosta i nawet nie musicie w tym celu zwoływać nocnych posiedzeń. Co stoi na przeszkodzie? To test na Waszą wiarygodność. Co komu po 500+, gdy obcy przejmą kraj, za który nasi przodkowie przelewali krew? Zarzekaliście się, że nie podniesiecie podatków, a podnieśliście kwoty dotychczasowych i wprowadziliście nowe daniny (łącznie bodajże trzydzieści podatków - wszystko można "wyguglać"). Kto dziś tak naprawdę rządzi Polską? Dlaczego u nas się szarogęsią izraelskie służby specjalne?
Tyle pytań - a udzielicie choć jednej jasnej odpowiedzi?

94


Alina ~Alina (Gość)15.05.2019 21:19

O co chodzi z dyrektorem WODN na Dąbrowskiego???

40


Powtórzę! ~Powtórzę! (Gość)16.05.2019 11:27

Wy macie prawa i kolejnych praw żądacie, a my przedsiębiorcy na finansowanie waszych praw musimy mocno zapier...

41


gość ~gość (Gość)15.05.2019 10:58

A może tak ciemnie ludki oddacie: 500+, wyprawki szkolne i 13 emeryture dla seniorów? Jak dają to sie bierze, ale docenić tego to już nie!!! Głosujcie na tych co brali dla siebie, a Wam nic nie dawali.

821


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat