metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)15.05.2019 08:49

Wy macie prawo, a my musimy na wasze prawa zapier...

276


gość ~gość (Gość)15.05.2019 09:23

Pis to najwieksza zaraza do mojego domu Polska Kaczynski i Rydzyk to zlo brane z szatana

2012


gość ~gość (Gość)15.05.2019 09:01

Nie ma co zwracać uwagi na lemingow z KE POKO olać ich różnorodność głosuje na Beatkę lista nr 4,a lemimgi lgbte niech się drapia i gryzą koalicyjnie

1323


gość ~gość (Gość)15.05.2019 09:25

A czy kandydatka popiera rozwody?

113


kumka ~kumka (Gość)15.05.2019 09:39

Obaj panowie, potęgi i filary polityki, wspierają piotrkowskich działaczy pisu w tych wyborach. Obaj panowie przecież tak nie cierpią tej znienawidzonej Unii Europejskiej. Rozumiem że po zwycięskich wyborach, pan Waszczykowski szykuje się na placówkę do San Escobar, a pan Antoni znowu zaszyje się gdzieś w okopach, na rubieżach miasta. Nie wiem tylko jakim cudem pan Macierewicz dostał się z Warszawy do Piotrkowa, przecież same korki. No chyba że jechał przez Opoczno, ale na 12 nie raz śmierć mu zajrzała w oczy. Myślę że nie chodzi tutaj o Piotrków, ale o to, aby ich kolega, pan Brudziński, mógł wreszczie bez problemów przywozić prawdziwe maślane ciasteczka, dla swojego synka, a wiedzę tą mam po wypowiedzi pana premiera Morawieckiego, na jednym ze spotkań przedwyborczych.

55


X2 ~X2 (Gość)15.05.2019 09:39

Po pierwsze nie dla UE i euro .Teraz biją się o pełne koryta bo kasa duża nie to co w naszym sejmie. Jak widać przed wyborami o wyborcach sobie przypomnieli ale tu na dobrą sprawę nie ma na kogo głosować i w tym jest problem dlatego alternatywą jest Konfederacja !

96


Emilka ~Emilka (Gość)15.05.2019 09:45

PiS=PO=SLD=PSL między tymi partiami nie ma żadnej różnicy!!! Im zależy jedynie na władzy i na czerpaniu z niej korzyści!!! Ci ludzie to nieudacznicy żyjący na garnuszku Państwa z naszych podatków. PiS to lewica gorsza niż SLD swoją polityką socjalną doprowadzą Polskę do upadku. Dzięki Bogu prawdziwa prawica nie lewicowy PiS zorganizowała się pod nazwą Konfederacja Propolska i to w moim wypadku jedyny rozsądny kandydat w wyborach do PE, Państwu radzę również przeanalizować ostatnie 30 lat rządów i wyciągnąć wnioski. Pozdrawiam wszystkich.

105


Witek ~Witek (Gość)15.05.2019 09:45

Panie Antek, kończ pan ! Wstydu oszczędź !!!

156


j53 ~j53 (Gość)15.05.2019 09:50

Już lecę głosować na Antka i tą inteligentną pańcie.

126


awio ~awio (Gość)15.05.2019 09:55

Na PIS nigdy !!!

218


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat