metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
jann ~jann (Gość)04.11.2019 09:27

zaraz drugą deportują ,a tak w ogóle to można pobierać stypendium z miasta na wizie turystycznej?

72


gość ~gość (Gość)04.11.2019 07:05

Szkida dziewczyn. Walczyły bardzo dzielnie. BRAWA za to.
Gra jedną siódemką w obecnej szybkiej piłce ręcznej to przegięcie.
Obrona całkiem dobra niestety atak.
Oreszczuk na rozegraniu robiła fajną robotę.
To kolejny mecz po Elblągu, Chorzowie i Koszalinie (chociaż tam sędziowie pilnowali) gdzie odrobina zimnej głowy, dwóch dobrych zmienniczek i wynik byłby zupełnie inny.
Na koniec jedno rozgoryczenie: po meczu widziałem Andzele, Zorce i Kuki. Ściskały się z wieloma osobami widać, że lubią być w Piotrkowie. Zawodniczka która z przekonania chce grać dla klubu jest o wiele bardziej wartościowa od najważniejszych gwiazd. A ta trójka chciała zostać w Piotrkowie.

91


gość ~gość (Gość)04.11.2019 20:42

Trener nie jest do zmiany tylko zawodniczki. Obrona słaba popracować nad obroną ręce w górze i będzie lepiej, kroki, i strzelać celnie a nie na odwal się a przede wszystkim mniej imprezowac!

39


gość ~gość (Gość)04.11.2019 21:42

Ale w vabanku się bawić umią miernoty

310


qw ~qw (Gość)05.11.2019 13:56

ja pie....le, to rozumiem, że nikomu nie wolno chodzić do klubów, Panie Prezydencie, pozamykać wszystkie klubu i bary w mieście, nikt nie będzie nigdzie chodził i grał, będzie spokój, wszyscy będą zdrowi i sportowy tryb życia trzymali. Jedyne miasto Piotrków zakompleksiony, w którym należy być zwykłym szarym człowiekiem i ciupciać w ciemności w domu i to tak aby nikt z sąsiadów nie wiedział, bo zaraz nazwą cię qw lub inaczej. Żal mi was i całej bandy frustratów, a w szczególności tych co nie mają własnego życia i interesują się cudzym.

100


kibic ~kibic (Gość)05.11.2019 13:58

dziewczyny dajcie znać gdzie się będziecie bawić, z miłą chęcią przyjdę i stawiam dwie kolejki. Wolę się bawić z ludźmi, którzy korzystają z życia. Balujcie i grajcie, takie jest życie, póki można.

62


gość ~gość (Gość)05.11.2019 14:50

Też uważam, że czepianie się życia prywatnego dziewczyn to przegięcie ale to akurat komentują pewnie ci co własnego życia nie mają albo boją się dziewczyny do tańca poprosić i muszą żal wylewać tutaj...
Co innego to fakt, że sportowo drużyna wygląda słabo i gadanie, że kontuzje, że Macedo brak itp. nic tu nie pomoże... To nie wina trenera, trener jest dobry, a właściwy kierunek to budować skład na młodych jak Sobecka czy Senderkiewicz (bo tradycje związane z wychowankami już pewnie nie wrócą niestety).

80


banita ~banita (Gość)05.11.2019 19:17

Nasz człowiek w kadrze Polski B.

50


gość ~gość (Gość)05.11.2019 12:48

Hawana również wymieniać dalej czy za mało?

17


kibic ~kibic (Gość)06.11.2019 10:59

Sobecka powołana zasłużenie do kadry B a Macedo do kadry C i wyjechała do Brazylii a zaraz dołączy do niej Joja z kadry D tego kraju.Na facebooku klubu pokazują najładniejsze bramki i parady w wykonaniu naszych zawodniczek a punkty pojechały do Kobierzyc.Złośliwi urzędnicy byli przyczyną główną niezałatwionych na czas formalności wizowych złożonych po terminie, czyli trwa istny bal on dramat. Nie atakować dziewczyn,jak każdy mają prawo bywać gdzie chcą w odpowiednim czasie by unikać potem złośliwych komentarzy.Czekamy na dobre wieści z Elbląga.

33


Nowy komentarz

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat