metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)17.04.2021 10:54

Fajnie by było zrobić porządek z młodzieżą koło dworca PKP drifty samochodami i te graty ryczące pół nocy, bez maseczek towarzystwo!
Ale policja ma na to wyj....e widzę...

45


łajdaki ~łajdaki (Gość)17.04.2021 13:59

Nękania narodu ciąg dalszy...

111


Archipelag Gułag ~Archipelag Gułag (Gość)17.04.2021 19:10

Ta mi oto przypadła kraina
I chce bóg bym w milczeniu tu żył
Za to ,że widziałem Kaina
Ale zabić nie miałem go sił !

50


epidemia głupoty ~epidemia głupoty (Gość)17.04.2021 11:03

I co z tego jak sądy uwalają takie mandaty. Te szmaty na twarzy to tylko element psychologiczny tej całej kowidiańskiej gierki. Sam Pinkas kiedyś stwierdził że maska przed niczym nie zabezpiecza tylko ma nam przypominać o tym że jest pandemia a mimo to ludzie nadal brną w to szambo i niektórzy po 2 już noszą... Tu nie chodzi o nasze dobro i bezpieczeństwo tylko o ślepe posłuszeństwo ludu wobec garstki światowych psychopatów... Dzisiaj bez maski do sklepu nie wejdziesz, jutro bez szczepionki a pojutrze bez chipa ale co tam.... Ważne że 700+ się zbliża i baranki robią się potulne. Tylko szkoda że baranki nie wiedzą skąd są te pieniążki i w jaki sposób ktoś będzie chciał je odzyskać....

122


Bożena Plandemia ~Bożena Plandemia (Gość)18.04.2021 00:24

a ciarka przebrała się miarka.

00


co się z nami porobi ~co się z nami porobi (Gość)17.04.2021 16:18

Lekarstwo covidiańskie - maseczka jest jednym z największych zagrożeń toksycznych dla zdrowia w XXI wieku, jest największą daniną podatkową człowieka, bo odbiera mu prawo do oddychania i niszczy to co ma najcenniejsze zdrowie, jeżeli tego nie rozumiecie, to się wkrótce o tym przekonacie. Najbardziej przerażające jest zakładanie tego dzieciom, w Dani w ogóle, w Hiszpanii od 12 lat, widocznie tam "covid" jest inny i inaczej "zabija".

62


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)17.04.2021 15:38

To dopiero będzie stres jak służby już nie będą musiały nakładać mandatów kowidowych. W związku z tym ciekaw jestem, jakie wsparcie psychologiczne przewidują dla nich "ojcowie", bo takie nic nierobienie nie jest zdrowe. A pytam bo są, między innymi i na moim utrzymaniu.

51


Teddy ~Teddy (Gość)17.04.2021 18:45

Może mi ktoś wytłumaczy po co mi maseczka na pustej ulicy???

90


Miszel33 ~Miszel33 (Gość)17.04.2021 12:00

kagańce NWO a nie maseczki!! nic to nie daje nic, poza tym że przypomina o masonskiej epidemi i o tym jak dalismy się zniewolic garstce lucyferian i ich sługusów

102


Piotr.Covianin Piotr.Covianinranga18.04.2021 09:42

Te mandaty to bezprawie. Trzeba każdego funkcionariusza pozywać za przekroczenie uprawnień.

40


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat