metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
śmieszek ~śmieszek (Gość)15.01.2021 09:37

Ubawiło mnie i to setnie pierwsze pytanie jakie zadała pani prowadząca wywiad z prezydentem. Dzisiaj. Jak się panu jechało? Chyba tak jakoś brzmiało...nie słyszałem do końca /prowadziłem pojazd/,ale tak jakoś leciało. Pytanie "istotne" ,gdyż odległość od magistratu na Jagiellońską jest "znaczna" i prezydent "swoje lata już ma". Gdzie to się ma do 80 plus...A pewnie i obstawa była....chwilę później gadka o oszczędności....

171


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)15.01.2021 09:53

Redakcja epiotrkow.pl zapomniała o jednej bardzo ważnej rzeczy. Powinna przed publikacją wywiadu zapytać pana prezydenta Chojniaka, czy rozmowa z dziennikarzem z PAP była sponsorowana przez Urząd Miasta, czy to PAP samo z siebie wykazało się inicjatywą i zainteresowaniem, ułożyło listę pytań i przeprowadziło wywiad.
Samej treści nie chce się za bardzo komentować, ale czytając wywiady z panem prezydentem naprawdę cieszę się, że nie uczy już w szkole.

152


gość_niecierpliwy ~gość_niecierpliwy (Gość)15.01.2021 10:12

...żeby ta modernizacja ulicy Roosevelta nie skończyła się tylko na frezowaniu nawierzchni i łataniu kolejnych dziur.

70


wkurzony ~wkurzony (Gość)15.01.2021 09:42

Nic nie wspomniano przynajmniej o staraniach jakie poczyniono w związku ze ściągnięciem jakiś nowych inwestorów ktorzy mogli by poszerzyć ofertę pracy.Nasze miasto nie dość że się starzeje to ponosimy coraz większe wydatki na oświatę.Dzieci z naszego miasta coraz mniej .a koszty rosną.Młodzi uciekają bo brak perspektyw.Same magazyny wokół Piotrkowa to z pewnością za mało.Gdzie jakiś przemysł,a jednocześnie jak miasto przygotowane jest dla nowych inwestorów.Myśle o terenach ,wszelkiego rodzaju mediach,
.

161


Piotr.Covianin Piotr.Covianinranga15.01.2021 11:20

Robimy swoje dla miasta np. likwidujemy targowisko przy hali i pozbawiamy ludzi pracy. Super. Brawo.

182


epep ~epep (Gość)15.01.2021 10:10

Panie ściągnij pan lepiej inwestorów do miasta. Kiedyś Pioma, Delta, Sigmatex, Kara, Metalplast mozna by wymieniac zatrudniały setki pracowników. Teraz co hering?!. Młodzi uciekaja z tego miasta za pracą za dobre pieniądze.

220


f ~f (Gość)15.01.2021 11:53

Pan Prezydent Chojniak nie ma predyspozycji do bycia kierownikiem muzeum a co dopiero miasta, ale wygrywa wybory i już. W Piotrkowie nie ma chętnego na to stanowisko, a jak już jest to jest mierny. Więc, musimy się liczyć z tym, ze będzie bardzo długo prezydentem.....niestety .

240


gość_g ~gość_g (Gość)15.01.2021 09:51

Pseudopandemia.Ale na szczęście ludzie się budzą.Mam nadzieje że przedsiębiorcy rozniosą na dniach ten pis w pis**

87


fdsf ~fdsf (Gość)15.01.2021 14:26

Bycie prezydentem do bycie wizjonerem, kierownikiem, menadżerem. Człowiek taki nakreśla kierunki rozwoju miasta. Ten człowiek nadaje się raczej do zwijania. Myślę, że sklep z dywanami byłby jednak najlepszym miejscem pracy dla niego.

231


gość_jeszcze mieszkaniec ~gość_jeszcze mieszkaniec (Gość)15.01.2021 18:58

Drogi Panie prezydencie szkoda że tylko miasto ma możliwość oszczędzania, nam jako mieszkańcom ciągle rosną koszty.
Niestety karta mieszkańca nie pokryje kosztów wzrostu podatku czy śmieci:(

111


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat