metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Ikar ~Ikar (Gość)08.06.2019 13:38

A ja chyba zacznę zbierać podpisy za budową ul. Dobra Woda w Sulejowie bo nic się nie dzieje a asfaltu brak? Panie Radny co z obiecanym asfaltem? Kiedy będzie droga?

145


gość ~gość (Gość)11.06.2019 19:05

Kto jest Radnym w Kurnędzu? Z Sulejowa nie można dojechać do Kurnędza bo koło jeziorka na zakazie zatrzymywania stoi ze 40 aut po obu stronach drogi! Robicie sceny że sprzątacie tylko jak ludzie śmiecą to nie widzicie? Kase bierzecie to róbcie pożądek! Dbajcie o to nasze wspólne dobro! Tylko realnie a nie na pokaz!

90


gość ~gość (Gość)12.06.2019 10:15

A ja chcę bardzo podziękować Panu Borkowskiemu (Przewodniczący obecnej Rady) który w rozmowie wszystko mi wyjaśnił i wytłumaczył. Teraz wiem o co w tym wszystkim chodzi i całym serduszkiem popiram Pana Borkowskiego i organizatorów tego protestu jesem z wami! Panie Przewodniczący dziękuję i mam nadzieje, że spełni się to co pan z takim entuzjazmem i pozytywną energią mi przekazał! Powodzenia przy S12

63


Sonny Boy Williamson ~Sonny Boy Williamson (Gość)13.06.2019 10:34

Dlaczego temat drogi Kłudzice Łęczno umarł? Kiedyś wspominał o tym Pan burmistrz, ale teraz jakby o tym zapomniał. Wie może ktoś - dlaczego?
Ta S12 to dopiero melodia przyszłości - ambitny plan, to wbicie pierwszej łopaty za 4 lata.
Na dziś, na szybko, w krótszym terminie - to ta droga przez Kłudzice choć odrobinę pomogłaby...

40


gość ~gość (Gość)08.06.2019 13:51

S12 to kwestia przyszłości. Na teraz trzeba walczyć o: prawo i lewoskręt na światłach w Poniatowie. O patrole policji na odcinku Sulejów Piotrków o zakaz wyprzedzania. O asfalt na odcinku Kłudzice Leczno.

213


gość $ ~gość $ (Gość)12.06.2019 07:18

I co to da. Nawet 100tys. podpisów w sprawie referendum nie przesądza. A co mówić o 10 tys. (jeśli tyle będzie)podpisów pod budowę S12. Ludzie ogarnijcie się

22


gość ~gość (Gość)10.06.2019 12:35

Ludzie zdjęcie sobie sprawę że wszelkie eski i autostrady to wylegarnia bezrobotnych? Wszystkie bary i stacje zbankrutują (sklepy pewnie też). To dla gospodarki wcale nie jest dobrze. Na odcinku Piotrków Wrocław jest kupę pustostanow a reszta ledwie dyszy od kiedy powstało s8

411


gość ~gość (Gość)10.06.2019 12:31

S12 to dziwny temat. Zastanawiam się kto tak bardzo lobbuje (poza mieszkańcami ale ludzie wiadomo to bydło)? Właściciele gruntów a może już ustawiono przetarg? Lepiej, taniej byłoby wylać asfalt przez las do Łęczna. Może nawet za parę groszy kupić most saperski i połączyć brzegi Pilicy w Kurnędzu. Ale to trzeba mieć mózg a nie....

27


slanto ~slanto (Gość)10.06.2019 10:21

Do 2023 roku ta trasa nie powstanie. Sulejowianie, mieszkańcy powiatu piotrkowskiego będziecie dalej głosować na PiS, to może nie powstanie nigdy. Ale jak wasza ukochaną partia wygra, to może ta droga w ogóle nie będzie potrzebna. Gdy zaczniecie spłacać 500 + i inne pisowskie rozdawnictwa, to nie będzie was stać na samochody i benzynę. Problem korków sam się rozwiąże. Wierzcie dalej w swojego Antonia, Jarusia i księdza proboszcza!

129


xxl ~xxl (Gość)10.06.2019 07:58

Może przy okazji zbierzcie podpisy w sprawie przebudowy wodociągu bo wody u nas tyle co w Skierniewcach i tym nikt się nie interesuje.Myślę że pieniądze "WYRZUCONE"w plac straży poprawiły by znacznie tą sytuacje.

92


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat