metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
tratyk ~tratyk (Gość)02.07.2019 10:18

brawo panie wójcie - jesteśmy za panem

10


znak ~znak (Gość)02.07.2019 10:20

brawo Roman - następne wybory wygrasz bez niczego, oby tak dalej... masz olbrzymie poparcie mieszkańców...będziemy na Ciebie głosować

10


Rabna od kieliszka ~Rabna od kieliszka (Gość)02.07.2019 10:52

ja zawsze będe popierać mojego wójta...na dobre i na złe...

10


Liniowy Wojtek z Gomulina ~Liniowy Wojtek z Gomulina (Gość)02.07.2019 10:57

Wreszcie w Polsce: mójt prezydent, mój premier i co najważniejsze mój Wójt - wspaniały Roman Drozdek.... mogę głośno i wyraźnie powiedzieć: pełne poparcie od Gomulina dla naszego wójta

10


Antek Kubiak ~Antek Kubiak (Gość)02.07.2019 11:12

strażacy z całej gminy są i popierają obecnego wójta i radę - wszyscy mówimy jednym głosem na tak

11


Antek Kubiak ~Antek Kubiak (Gość)02.07.2019 11:15

zawsze Romanie będziemy na twoje wezwanie

11


marko ~marko (Gość)30.06.2019 21:24

Nastały czasy kryzysu autorytetów, ludzie utracili zaufanie do reprezentantów państwa. Nie powinno to specjalnie nikogo dziwić, wszak rządzą nami ludzie z kręgosłupami z gumy, dla których wartości, takie jak prawda nie mają żadnego znaczenia.

51


Yogi ~Yogi (Gość)29.06.2019 18:02

Flagę Unii Europejskiej wyprowadził z Urzędu Gminy - same gole sobie strzela i jeszcze nagradzany Wstyd Panie WÓJCIE

148


Janek Z. ~Janek Z. (Gość)02.07.2019 15:10

Mam pewne spostrzeżenie odnośnie kanalizacji.
Kilka lat temu kiedy planowano budowę kanalizacji w Siomkach, mieszkańcy wzywani byli do wodociągów żeby zaznaczyć na mapie w którym miejscu ma wchodzić kanalizacja na posesję. Kiedy przyszło do realizacji, wykonawca zrobił i tak "po swojemu" jak mu pasowało. Pojechałem więc do gminy wyjaśnić sprawę. Mówię że na mapie zaznaczyłem gdzie ma być podejście a zrobili w takim miejscu że trzeba pruć całe podwórko żeby się podłączyć. Na to uprzejmy Pan poinformował mnie że gmina płaci za inwestycję a za wykonanie i projekt odpowiada firma zewnętrzna. Podali mi adres w Piotrkowie i do widzenia. Okazało się że wykonawca i projektant to jedno a gmina płaci pieniądze w ciemno kompletnie nie nadzorując co i jak jest wykonane. Oczywiście firma która wykonała kanalizację kompletnie mnie zignorowała. Urząd się wypiął i tyle...
Po przeczytaniu powyższego artykułu wiem jedno, Urząd Gminy Wola Krzysztoporska będzie szedł na rekordy, niekoniecznie efektywnie. Zero rozsądku, zero strategicznego myślenia o ginie i mieszkańcach jako wspólnym dobru.

00


wolanin3 ~wolanin3 (Gość)02.07.2019 10:28

Roman na Papieża!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat