metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
eko ~eko (Gość)08.01.2021 23:51

Pasie pastuszek owieczki pasie, ja tam nie będę Cię pasał Mariollo o moja dollo i nie dollo. A tak na poważnie, to zazielenić i wypasać kozy. Będzie eko.

30


gość_sulejowianka ~gość_sulejowianka (Gość)09.01.2021 22:43

Z planowaniem to chyba w naszej gminie kiepsko. Najpierw coś robią aby za chwilę popsuć przy kolejnej robocie

42


przyjezdny- gość ~przyjezdny- gość (Gość)10.01.2021 18:58

Następne pytanie, ile miejsc parkingowych na tym targowisku.W konsultacjach nie uczestniczyłam,moim zdaniem były zbyt krótkie , niezauważone przez chętnych, mogących wnieść ciekawe pomysły.Projekt ten z rysunku przyjemny dla oka,nawet ładny,ale czy to nie kolejny bonus za uciszenie walczących o S 12.

43


Sulejowianka ~Sulejowianka (Gość)10.01.2021 19:32

Zanim będzie utwardzony plac,to cały piach z targowicy wypłynie na chodnik przy Opoczyńskiej.Nikt się nie interesuje, że gazownicy po wymianie rur nieprawidłowo ułożyli kostkę na chodniku ,za nisko i po deszczu woda niesie z nieutwardzonego wyjazdu z targowicy nieprawdopodobne ilości piachu.

11


Obłęd ~Obłęd (Gość)08.01.2021 19:03

To ile jeszcze razy będzie ten Plac Straży rewitalizowany ? Czyli co rewitalizowany przed budową kładki, a teraz będzie rewitalizowany po budowie kładki ? Ile kosztowała rewitalizacja przed, a ile będzie kosztowała po ?

111


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat