metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Obłęd ~Obłęd (Gość)08.01.2021 19:03

To ile jeszcze razy będzie ten Plac Straży rewitalizowany ? Czyli co rewitalizowany przed budową kładki, a teraz będzie rewitalizowany po budowie kładki ? Ile kosztowała rewitalizacja przed, a ile będzie kosztowała po ?

111


Sulejowianka ~Sulejowianka (Gość)10.01.2021 19:32

Zanim będzie utwardzony plac,to cały piach z targowicy wypłynie na chodnik przy Opoczyńskiej.Nikt się nie interesuje, że gazownicy po wymianie rur nieprawidłowo ułożyli kostkę na chodniku ,za nisko i po deszczu woda niesie z nieutwardzonego wyjazdu z targowicy nieprawdopodobne ilości piachu.

11


przyjezdny- gość ~przyjezdny- gość (Gość)10.01.2021 18:58

Następne pytanie, ile miejsc parkingowych na tym targowisku.W konsultacjach nie uczestniczyłam,moim zdaniem były zbyt krótkie , niezauważone przez chętnych, mogących wnieść ciekawe pomysły.Projekt ten z rysunku przyjemny dla oka,nawet ładny,ale czy to nie kolejny bonus za uciszenie walczących o S 12.

43


gość_sulejowianka ~gość_sulejowianka (Gość)09.01.2021 22:43

Z planowaniem to chyba w naszej gminie kiepsko. Najpierw coś robią aby za chwilę popsuć przy kolejnej robocie

42


eko ~eko (Gość)08.01.2021 23:51

Pasie pastuszek owieczki pasie, ja tam nie będę Cię pasał Mariollo o moja dollo i nie dollo. A tak na poważnie, to zazielenić i wypasać kozy. Będzie eko.

30


gość_quidam ~gość_quidam (Gość)09.01.2021 17:45

To są jakieś kpiny a nie żadne konsultacje społeczne! Na litość boską: z kim się konsultowano, kto o tych konsultacjach w ogóle wiedział? To jest manipulacja i draństwo.

92


Gall ~Gall (Gość)09.01.2021 12:26

Skoro sesje są zamknięte, skoro od kilku lat nie ma zebrań z mieszkańcami to może burmistrz zrobi tu jakieś stałe forum, gdzie konkretny urzędnik pod imieniem i nazwiskiem będzie odpowiadał mieszkańcom na ich pytania i sugestie dotyczące spraw publicznych, a nie jakiś anonim podpisujący się czy podszywający się ~gość_www.sulejow.pl (Gość) ? Czy to prawda, że urząd ma rzecznika prasowego ? Żaden urzędnik nie jest osobą anonimową za publiczne pieniądze. Jeśli jednak jest tak, że ten ktoś ~gość_www.sulejow.pl (Gość) podszywa się to chyba powinny być podjęte kroki prawne ?

34


gość_sulejowianka ~gość_sulejowianka (Gość)08.01.2021 22:10

A tam ma powstać targowisko czy park,że będą sadzone drzewa,kwiaty i inne rośliny?
Od wiosny jest brak wody i zakaz podlewania ogródków przydomowych, a więc czym i kto to będzie podlewał?Na Placu Straży w donicach co roku są sadzone kwiatki i po miesiącu jest po kwiatkach i tu będzie tak samo.Marnotrawstwo pieniędzy. Zadbajcie o zieleń
która jest.

51


gość_gość ~gość_gość (Gość)08.01.2021 15:58

A może tak ukończenie ul. Dobra Woda, ach zapomniałem leży na uboczu i nikt nie zobaczy jaki tzw burmistrz jest gospodarny bo przecież na jakiejś tam ulicy nie będzie otwarcia i zdjęć

52


???? ~???? (Gość)08.01.2021 11:58

Picu, picu mój dziedzicu.. rewitalizacja po rewitalizacji. Hipokryci jak Tramp w USA.

72


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat