metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
uuuuu ~uuuuu (Gość)08.01.2021 12:05

ja polecam sie teraz zaitersesowci sadzonkami iglaków i tpe po świetach bo wiele osób je wyrzuca

11


kasa ~kasa (Gość)08.01.2021 11:56

toalety ? przecież jest wybudowana w minionym czasie w cenie DOBREGO domu ? jak radni minionych kadencji /ci co są / to okreslą ?

50


gość_gass ~gość_gass (Gość)08.01.2021 22:40

Burmistrz to ma już wizje godne Macierewicza. Odlot totalny

50


gość_gosciu ~gość_gosciu (Gość)09.01.2021 07:50

Brak błogosławieństwa ,od księdza.owieczki moje. Zaplacie na tace ,a będzie dobrze.

20


sule. ~sule. (Gość)08.01.2021 11:50

Pytanie pierwsze. Ile wpłynęło tzw. konsultacji od mieszkańców chyba nie tylko miasta ,ale i gminy? Pytanie drugie. Czy gospodarz tego terenu czyli chyba burmistrz gwarantuje ,że po "ucywilizowaniu" targowiska nie wzrosną znacząco opłaty z jego korzystania? Pozostałe pytania po uzyskaniu odpowiedzi na dwa pierwsze. Może być na tym forum.

81


???? ~???? (Gość)08.01.2021 11:58

Picu, picu mój dziedzicu.. rewitalizacja po rewitalizacji. Hipokryci jak Tramp w USA.

72


gość_gość ~gość_gość (Gość)08.01.2021 15:58

A może tak ukończenie ul. Dobra Woda, ach zapomniałem leży na uboczu i nikt nie zobaczy jaki tzw burmistrz jest gospodarny bo przecież na jakiejś tam ulicy nie będzie otwarcia i zdjęć

52


gość_sulejowianka ~gość_sulejowianka (Gość)08.01.2021 22:10

A tam ma powstać targowisko czy park,że będą sadzone drzewa,kwiaty i inne rośliny?
Od wiosny jest brak wody i zakaz podlewania ogródków przydomowych, a więc czym i kto to będzie podlewał?Na Placu Straży w donicach co roku są sadzone kwiatki i po miesiącu jest po kwiatkach i tu będzie tak samo.Marnotrawstwo pieniędzy. Zadbajcie o zieleń
która jest.

51


Gall ~Gall (Gość)09.01.2021 12:26

Skoro sesje są zamknięte, skoro od kilku lat nie ma zebrań z mieszkańcami to może burmistrz zrobi tu jakieś stałe forum, gdzie konkretny urzędnik pod imieniem i nazwiskiem będzie odpowiadał mieszkańcom na ich pytania i sugestie dotyczące spraw publicznych, a nie jakiś anonim podpisujący się czy podszywający się ~gość_www.sulejow.pl (Gość) ? Czy to prawda, że urząd ma rzecznika prasowego ? Żaden urzędnik nie jest osobą anonimową za publiczne pieniądze. Jeśli jednak jest tak, że ten ktoś ~gość_www.sulejow.pl (Gość) podszywa się to chyba powinny być podjęte kroki prawne ?

34


gość_quidam ~gość_quidam (Gość)09.01.2021 17:45

To są jakieś kpiny a nie żadne konsultacje społeczne! Na litość boską: z kim się konsultowano, kto o tych konsultacjach w ogóle wiedział? To jest manipulacja i draństwo.

92


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat