metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ósemka ~ósemka (Gość)01.08.2020 10:15

jeden wielki dramat- w ogóle sytuacja w oświacie jest tragiczna, nauczyciele bez pasji, uczniowie bez większych ambicji, rodzice oczekujący nie wiadomo czego, byle nie od siebie.Całość smutna i żenująca, ale fakt jest coraz gorzej

51


gfhg ~gfhg (Gość)01.08.2020 12:15

no, no, ale nam rosną specjalisty ... grunt żeby 500plus umieć policzyć

30


gość ~gość (Gość)01.08.2020 22:32

Czyli nie ma naboru do liceów bo wszyscy oblali matematyke,bo powyzej 50% zalicza sie egzamin ????

11


leniwa nauczycielka ~leniwa nauczycielka (Gość)02.08.2020 00:34

Możecie gadać ile chcecie, drodzy komentatorzy. Prawda jest jedna - materiał genetyczny posyłany do szkoły jest raczej kiepski. Zdolne dzieci, to wyjątek. Trochę jest przeciętnych, a niemało jest takich, które kwalifikują się do nauczania indywidualnego. Na to oczywiście nie ma pieniędzy. Zresztą sami rodzice często nie chcą przyjąć do wiadomości, że ich dziecko "orłem" nie jest. Wstyd sąsiadów, czy co?

51


gość ~gość (Gość)31.07.2020 15:34

Mnie takie wyniki nie dziwią. W zawodzie nauczyciela zostały same miernoty. Negatywna selekcja. Obecnej władzy to na rękę. Wykształcone społeczeństwo to nie ich elektorat I nigdy nie będzie. Więc po co inwestować w edukację??? Już niedługo będzie jak na zachodzie. Za poradę fachowca będzie się płacić w tysiącach A kogo nie będzie stać to pod płot I niech... Niestety dożyłem czasów gdzie byle gumofilec może napluć w twarz profesorowi A reszta ciemnoty będzie mu klaskać. Ale wszystko do czasu. Naturalna selekcja zrobi swoje.

111


JacekPlichniak ~JacekPlichniak (Gość)03.08.2020 16:50

Jeżeli potrzebowalibyście pomocy z materiałem, polecam https://www.matematikon.edu.pl/

01


gość ~gość (Gość)03.08.2020 00:13

A kto normalny pójdzie na nauczyciela? 3000 wypłaty za 5 lat studiowania jakiejś tam skandynawistyki? 2500 więcej niż dziecko z 500+ i tyle co najniższa krajowa. He he

11


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat