metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
może i ramol ~może i ramol (Gość)30.08.2009 13:05

Kapitalizm to wyzysk człowieka przez człowieka, liczy się zysk. Kosztowne szkolenie musi się zwrócić i przynosić zyski.

00


lider ~lider (Gość)17.11.2009 21:59

Nauka języków bezpłatna - a na jakich warunkach !!!!

00


Uczeń ~Uczeń (Gość)02.06.2011 17:37

Co wy pierd....ie
Jestem w tej szkole już prawie rok.
Bardzo mi się podoba taki system, praktyki mam 3 dni w tygodniu, a 2 dni mam szkołe. także w miesiącu jestem na praktykach ok 12 dni .
I za te 12 dni, podczas których ucze się pracy na maszynach, nie przynosze firmie zysków, co więcej jedynie straty, psuje narzędzia ( frezy,noze, gwintowniki, przyrządy pomiarowe itd.)ale to jest efekt tego ,ze wszystkiego trzeba sie nauczyć.
I za coś takiego dostaje 1364 zł !!!!!!!!!
na ręke mam 1036 zł :)
Jakieś pytania ??:)
Bo ja nie mam pytań.
A pójdzie młody człowiek do pracy, o ile znajdzie, to bedzie zapierd...ł cały tydzień za to samo albo i mniej, bo na początek nigdzie więcej nie dostaniesz.
Poza tym można pracować w weekendy ( podkreślam MOŻNA, nie trzeba)
co jest dodatkowo premiowane w bardzo uczciwych pieniążkach :)
fakt, trzeba sie uczyć i być pracowitym, sumiennym, czasem trzeba wiele rzeczy przemilczeć , ale pomyslcie za darmo nic nie ma. wiec warto się wziąć w kupe, pouczyć , bo potem jest na prawde super perspektywa pracy, a każdy wie jak jest o nia ciężko.
I powtarzam wielu niedowiarkom, jak odejdziesz czy cię zwolnią czy jeszcze cos tam, to nic nie oddajesz , nawet grosza . Wiele osób odeszło ( inwalidzi umysłowi)
i żaden z nich nie oddał ani grosza, wiem bo utrzymuje z nimi kontakt, poza tym dostali na odchodne obuwie robocze swoje :D:D
oprócz tego codziennie 2 godziny języka niemieckiego ( darmowe - w trakcie pracy)
czyli tak naprawde nie pracujemy 8 godzin bo w tym jest 2 godz. niemca z bardzo profesjonalnym i dobrze tłumaczącym wykładowcą.
jak ja sie nauczyłem , to każdy sie nauczy.
w dodatku w tym roku w lipcy jedziemy w nagrode do niemiec :P:P :)
maszyny są wysokiej jakości, tokarki frezarki( uniwersalne, produkcyjne, sterowane numerycznie (cnc) oraz wiele wiele super maszyn i urządzeń kontrolno pomiarowych
nowoczesna pracownia komputerowa
z resztą dużo by opisywać ;)
to tyle co chciałem napisać , pozdrawiam wszystkich i zapraszam do nas :)
kocenia nie będzie :D
ps ubiegam pytania i inne komentarze , nie jestem żadnym z kierowników, dyrektorów ,ani osób wynajetych do wyrobienia opinii ,napisałem jak jest naprawde ;)
poza tym wystarczy przyjsc i sie przekonać , to nic nie kosztuje :)

01


weee ~weee (Gość)10.02.2012 17:54

lakers w tej firmie rzadzi hehehehe

00


do Uczeń ~do Uczeń (Gość)10.02.2012 20:00

w gimnazjum plułeś na niemiecki a tu proszę uczę się pilnie. Co może nie mam racji?

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat