metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)22.08.2019 10:56

Trafne spostrzeżenie, na utylizację eternitu przez gminę trzeba długo czekać, zdemontowany trujący czeka ponad pół roku

40


gość ~gość (Gość)22.08.2019 12:24

Wielka ściema jak w Moszczenicy trzeba zapłacić za projekt a z dotacj jak nie było tak niema minęło trzy lata od złożenia wniosku

40


... ~... (Gość)22.08.2019 13:16

W Rozprzy też były dotacje na fotowoltaikę...

40


wojciech ~wojciech (Gość)22.08.2019 13:37

prawda o dotacjach przy fotowoltaice jest taka, że zarabia na tym tylko firma instalująca. Ja założyłem sobie panele sam i bez dotacji i taki sprzęt jak chciałem wyszło 60% taniej niż przez firmę. Co instalują takie firmy ? Najtańsze chińskie panele i inwertery. Potem z tego co oddajesz do sieci możesz pobrać tylko 80% a 20% to ukryty podatek. Dziękuję bardzo. A jak wyłączą prąd w sieci to i tak nie masz energii. Ja mam instalację off-grid, z niemieckimi panelami Sharp, całą energię zużywam u siebie nadwyżka trafia do akumulatorów i nie muszę się martwić, że prąd wyłączą, bo u mnie jest zawsze.

71


Gordon ~Gordon (Gość)22.08.2019 20:39

Wymieniona firma dorobiła się na samych projektach, które zresztą są beznadziejne...

20


gość ~gość (Gość)23.08.2019 15:19

Żeby nie wyszło jak w gminie Sulejow. Też szumnie dotacje zapowiadali a jak co do czego to nawet wniosku porządnie nie potrafili złożyć. Pani Jankowska z Burmistrzem trochę się zasiedzieli na stolikach w urzędzie, nie potrafią od swoich pracowników wyegzekwować efektywnej pracy. Aż żal patrzeć na tą urzędnicze fuszerke.

10


gość ~gość (Gość)22.08.2019 10:10

eko-eternit znów w modzie? Albo zdjęcie przerobione w photoshopie

10


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat