metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)09.12.2018 00:25

Ciekawe po co dajecie się wkręcać? Ks. Stryczek Was olał. A najbardziej biedni są ludzie, którzy nie potrafią samodzielnie myśleć.

04


Obserwator DWA ~Obserwator DWA (Gość)09.12.2018 09:31

Super inicjatywa i wspaniali ludzie co się TYM zajmują

00


gość ~gość (Gość)09.12.2018 16:31

Śmieszna sytuacja że dary dotarły do rodziny patologiczne. Gdzie pracą się brydza a alkohol jest na porządku dziennym.

20


wolontariusz ~wolontariusz (Gość)09.12.2018 21:26

gościu jesteś beznadziejny, nie wiesz jak fajnie jest komuś pomóc kto tej pomocy potrzebuje, nie jesteś zainteresowany to się zamknij

20


jurpiog ~jurpiog (Gość)10.12.2018 09:57

Wyrazy szacunku dla wolontariuszy i darczyńców.

20


gość ~gość (Gość)10.12.2018 09:58

Wolontariszu jestem również za pomaganiem innym, ale jeśli jest sytuacja, że na alkohol maja za robotę się nie biorą to chyba jest coś nie tak. Są rodziny które o wiele bardziej potrzebują takiej pomocy.

40


Meggi ~Meggi (Gość)10.12.2018 10:48

Do tego roku uważałam "Szlachetną Paczkę" za super akcję. Jednak jak zobaczyłam, kto w tym roku otrzymał paczkę to straciłam wiarę...Nie wiem jakie jest kryterium wyboru rodziny, ale w tym przypadku coś zawiodło.

30


gość ~gość (Gość)10.12.2018 17:25

Oczywiście powinni dostawać potrzebujcy .
Anie patologii co stoi pod sklepami i kłamią, co nie kturzy że nie pracują a pracują dostają gobsu kase biorą.
Czyli Wola Krzysztoporska a potrzebującym nie można tak ale co pijane stoją tak i co kłamią że nie pracują nie którzy
oświadczeniu.
Znam takich co dostają co roku i t samo pod sklepami stoją i się śmieją.

11


gość ~gość (Gość)11.12.2018 09:02

Rodziny które otrzymują taką pomoc powinny być lepiej sprawdzane!!! Niedrzecznoscią jest taka sytuacja

11


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat