metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)22.08.2019 01:18

W zasadzie lokal fajnie usytuowany. Będzie knajpa czy biuro?

30


gość ~gość (Gość)21.08.2019 11:39

Potrzebne te biblioteki nie wiem komu jak wszędzie jest internet teraz.

945


gość ~gość (Gość)22.08.2019 22:02

Gość: mów o sobie. Książek nie czytasz, to Twój problem. Mam niezłe dochody, ale i tak nie jestem w stanie kupić wszystkiego, co chciałbym przeczytać. Nie tylko ja, widzę wielu czytelników, którzy pytają o konkretne nowości. Jeśli uwzględnimy, że Piotrków jest na końcu pod względem wysokości płac, to Mediateka jest jedynym antidotum na kulturalne upustynnienie

10


eP-cimów ~eP-cimów (Gość)21.08.2019 16:35

Cytuję:
– mówi Renata Wojtczak, dyrektor MBP w Piotrkowie.

Pani Dyrektor pytanie - ilu jest aktywnych członków biblioteki ? Od 15 lat staram się zgłębić ten temat i brak danych zarówno na stronie jak i podczas zapytań ...... brak informacji skłania do przypuszczeń, że to maksimum 400 do 500 aktywnych osób. Czy się mylę. Ponadto dopytywałem o historię Biblioteki - zdjęcia. Otrzymałem odpowiedz cyt. dyrekcja nie jest zainteresowana tematem zdjęć ruin z lat 45 - 65. W tym samym czasie Miasto oblepione było plakatami sławiącymi Magistrat za odnowienie elewacji, poprzez wykonanie nowej malatury i wycyklinowanie parkietów. Czy Dyrekcja Biblioteki-Mediateki wstydzi się tych tematów. A może tak bardzo podła jest frekwencja, jak również nieudolność przedstawienia historii - zdjęć. 90% mieszkańców nie pamięta lub nie zna tej historii Miasta Piotrkowa Tryb.

112


gość ~gość (Gość)21.08.2019 15:53

A w tamte rejony chyba się przeprowadza biblioteka pedagogiczna? Tak kiedyś się mówiło.

31


gość ~gość (Gość)25.08.2019 01:11

A to do synagogi nie bylo jeszcze blizej? Odległosc miedzy glowna biblioteka a filia sue nie zmienila, to czemu nagle biblioteka na sieradzkiej miala by się wyludnic?

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat