metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
motyl ~motyl (Gość)10.12.2008 12:30

Kwestia opłat za egzamin to nie jest decyzja dyrektora WORD, ale jest to regulowane odpowiednim rozporzdzeniem.

00


on 24 ~on 24 (Gość)10.12.2008 12:35

Niestety ale wynik egzaminu w piotrkowskim WORD nie zalezy od tego czy dana osoba jest tuz po kursie i czy jest dobrze przygotowana lecz od tego czy egzaminator ma dobry humor. A po drugie czy dana osoba zda egzamin to jest juz przesądzone zanim wsiądzie do auta. Chyba musza w jakis sposób zarobic. Prawa??

00


Justyna ~Justyna (Gość)11.12.2008 23:12

jak ktoś jest dobrze przygotowany do egzaminu i jest inteligentny ,oraz urodziwy to zdanie na prawko to pryszcz.. Zdałam za 1-ym razem,teraz cieszę sie wolnością.......

00


michail ~michail (Gość)21.02.2009 14:02

owszem, humor egzaminatora ma dosc znaczacy wplyw na egzamin, ale jesli ktos jest dobrze przygotowany to udupic sie nie da... a krotszy czy dluzszy termin praktycznie nie nie zmienia, jedynie to, ze krocej sie czeka i ze jestesmy swiezo po kursie...

00


karik ~karik (Gość)28.03.2009 17:00

Zmienił sie czas czekania na pierwszy egzamin. Z tym sie zgodze. Ale ile można czekać w poczekalni?????? Pierwszym razem czekałem 1 godz i 30 min a drugim 1 godz i 50 min!!!!! A gdymym przyszedł minute po czasie juz by mnie nie wpuścili. Wydaje mi sie że co tu nie gra. Ile można sie stresować w poczekalni????? PANIE PREZESIE TRZEBA ZAPISYWAĆ MNIEJ OSÓB NA JEDNA GODZINE. Ale prezes tego nie zmieni bo za mało kasy wtedy bedzie. Prawda prezesie??

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat