metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)14.09.2019 17:20

EKO to jest grupa, ktora walczy na rzecz ekologii?

52


gość ~gość (Gość)14.09.2019 17:22

Zdecydowanie popieram. W sobotni wieczór nie mam ochoty słuchać buczenia. Proponuję jeszcze zainteresować się tematem sklepów nocnych. Podobno alkoholu nie sprzedaje się w godzinach nocnych. Podobno.

185


gość ~gość (Gość)14.09.2019 18:01

Od kad to wypoczywa sie w miescie ja zawsze myslalem ze bierze sie rodzinke lub samemu jedzie gdzies w plener zdala od miejskiego zgielku i tam wypoczywa w ciszy i spokoju. I taka mala rozterka jezeli jade nad wode typu Zalew Sulejowski i na wodzie slysze skutery wodne i lodzie z silnikami to co z nimi tez ma ktos walczyc? Ludzie ktos ma pasje, hobby a Wy zakompleksienia i frustracje na caly swiat

412


airbus ~airbus (Gość)14.09.2019 18:30

proponuję przeprowadzić się na "Okęcie"

713


zdegustowana ~zdegustowana (Gość)14.09.2019 18:50

Żadnych skoczków u mnie nie widać, tylko pierdzenie samolociku słychać :-( Pewnie dlatego jestem przeciw pierdzioszkom! Brak rekompensaty! I wszystko jasne ;-)

134


gosc111 ~gosc111 (Gość)14.09.2019 19:54

Ciekawe czy po grochówce tez buczycie bo nie mozna tego smrodu wytrzymac. Za robote sie wezcie a nie czepiacie sie samolotu mi tam zaden samolot nie przeszkadza

512


derty ~derty (Gość)14.09.2019 17:01

Byli w KOD a teraz samoloty im przeszkadzają. Zacznie się zima to na kominy wlezą ?

1814


zalepa ~zalepa (Gość)14.09.2019 19:40

Wystarczyło tylko nie budować domu kolo lotniska.

717


gość ~gość (Gość)14.09.2019 18:52

Mialam kiedyś ciotkę w Warszawie w dzielnicy Okęcie i wiem że ludzie tam mieszkający przywykli do tego hałasu,bo faktycznie można.Z kolei na 2tygodniowych wczasach na Rodos w miejscowości Ialisos nad hotelem i plaża latały codziennie wielkie samoloty pasażerskie i dla wczasowiczów była to raczej atrakcja niż uciążliwość.Wg mnie powinniśmy być eco nie tyle z powodu tego hałasu co spalin.Towarzystwa ekologiczne na całym świecie namawiają by w związku z ociepleniem klimatu ograniczać w miarę możliwości latanie samolotami,jazdę autami i przesiąść się na komunikację miejską.Uzywamy kosiarek spalinowych, spalinowych dmuchaw do podgarniania liści i jakoś nikt nie protestuje że wdychamy syf.Ekolodzy powinni wywalczyć by w naszym mieście były skupowane butelki plastikowe,a także powinni edukować poprzez np.plakaty czy banery by ludzie przed wyrzuceniem na śmietnik plastikowej butelki po napoju, odkręcali zakrętki i oddawali je na cele charytatywne i by zgniatali te butelki.Nie zgniecione są jak balony,nie dość że fruwają po osiedlach i rowach, unoszone przez wiatr to szybko zapełniaja pojemniki aż się z nich ten plastik wysypuje.Ekolodzy powinni walczyć również o zaprzestanie płoszenia przerażonych zwierząt przez miłośników petard i ogni.Powinni prezydentowi i włodarzom położyć petycje na w/w tematy, uprzednio powinni zebrać podpisy od mieszkańców.Miasto przed wyborami jest zawalone banerami z wizerunkiem polityków.Ciezkie pieniądze na to idą.Nalezy podpowiedzieć politykom by po wyborach dali te banery schroniskom dla zwierząt.Jedno ze schronisk w Polsce (widziałam reportaż w tv)osłoniło takimi banerami klatki by psiakom było cieplej,by im wiatr w zimie nie dokuczał.Tak, kochani ekolodzy. Do roboty!

125


sryvan_precz ~sryvan_precz (Gość)14.09.2019 21:44

"Bączek"?, jaki z tej kupy złomu bączek, toż to normalna upierdliwa "Buczymenda". Bączki, to jego zwolennicy mogą sobie puszczać.....

141


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat