metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
jan ~jan (Gość)24.08.2009 16:34

Cz to nie jest już szaleństwo?... Czy wszystko musi być elektroniczne?... Może za parę lat, żeby kupić np. bułkę, trzeba będzie się najpierw zalogować albo założyć konto na portalu np. www.bulka.pl, wpisać swoje dane, login hasło itd. (o cholera, znowu się zawiesił!...). Jak się odwiesi to wpisać datę zakupu, datę urodzenia itp., wybrać formę płatności, sposób dostawy, poczekać na potwierdzenie transakcji, wydrukować, zalogować się ponownie i w zależności od wybranych opcji iść z wydrukiem do punktu odbioru bułek, albo czekać na kuriera w domu. Po rozliczeniu i zjedzeniu bułki zalogować się ponownie w celu sprawdzenia poprawności transacji, czyli znów login, hasło, zawiesił się, odwiesił się, "trwa otwieranie strony" itd., wydrukować i przechowywać do kontroli legalności transakcji przez 5 lat... (A normalnych sklepów z bułkami nie będzie bo to anachronizm,) Wcale nie żartuję, do tego chyba zmierzamy i nie wiem, czy to ma nam ułatwiać życie, czy możę tylko dawać zarobek np, producentom oprogramowania do zakupu bułek (które oczywiście trzeba będzie najpierw zakupić legalnie, "najwygodniej"... w internecie, czyli: login, hasło, zawiesił się itd...) Znajomy inżynier powiedział, że da się skonstruować maszynę do wnoszenia po schodach 1 jajka na trzecie pietro, tylko... po co?...

00


Mac ~Mac (Gość)24.08.2009 18:23

dobry pomysł ;-) jan zamiast loginu wystarczy pesel ;-)

00


zet ~zet (Gość)25.08.2009 12:48

co na to dzieci i młodziez?? :D na pewno uwazaja to za mega lipny pomysł :) zreszta sam tez bym tak uwazał gdyby to weszło jak ja chodziłem np do liceum :D

00


zacofany ~zacofany (Gość)25.08.2009 13:52

Panie JAN masz rację! Czym więcej techniki/elektroniki w życiu ludzi tym mniej człowieka między ludźmi!!!! Chodzi mi o życzliwe realcje, przyjaźń, bezinteresowność, miłość i brak nieustannego pościgu pieniądza. Niestety materializm górą, a prowadzi do tego między innymi technizacja życia.

00


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat