metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)08.12.2018 06:39

sam jestem krwiodawcą mam na koncie ponad 15 litrow..moim zdaniem powinno sie wiecej naglasniac temat i przekonywac do oddawania krwi. niektorzy nadal mysla ze to boli lub ze jak odda raz to musi oddawac cale zycie... nadal wierza w takie stereotypy.
Dopiero jak ktos potrzebuje krwi lub ktos z rodziny potrzebuje i wtedy widzi sie co taka jednostka krwi daje drugiemu czlowiekowi to dopiero sie docenia ile to jest warte...
Zachęcam do oddawania krwi!!!!

50


honorowy krwiodawca ~honorowy krwiodawca (Gość)10.12.2018 10:06

Sam oddałem grubo ponad 30 litrów krwi, żadnego medalu nikt mi nie wręczył. Czyżby są to medale dla wybranych?

20


gość ~gość (Gość)10.12.2018 22:24

trzeba złożyć wniosek do Regionalnego Centrum krwiodawstwa w lodzi i tam dostaniesz zaległe krzyże brąz srebro i złoto a także zasłużony dla zdrowia narodu... 3 pierwsze dadzą szybko a ostatnią daje minister wiec sie czeka dłużej

20


witekp ~witekp (Gość)26.12.2019 20:17

Znałem kiedyś Piotra Rytycha. Byliśmy razem w sanatorium w Trzebnicy. Początek lat siedemdziesiątych. Fajny kolega.

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat