metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mieszkankapt ~mieszkankapt (Gość)12.08.2018 17:33

I tego sie boje najbardziej...jadac prawidlowo skasuje mnie ktos... :(

362


gość ~gość (Gość)12.08.2018 20:23

Podobno Pani z volvo pies wskoczyl na kierownice i zjechała na czołówke. Pan z woldzwagena wyjechal z domu z rodzina ,ujechal jakies 400 metrow.

80


Krzysztof ~Krzysztof (Gość)13.08.2018 09:23

Wczoraj wracałem z córką i żoną i ta skoda jechała przed nami.
Sekunda i poważny wypadek.
Pierwsi z żoną podbiegliśmy do mazdy żyby pomóc poszkodowanym. wezwałem policje która powiadomiła pogodotowie i służby. Zatrzymała sie również rodzina z małym dzieckiem i pomagali poszkodaowanym. Chce im serdecznie podziękować bo zachowali się porządnie
Musze powiedzieć jeszcze jedno, znieczulica ludzi jest tak przerażajaca że odbiera mowe.
Nikt wiecej nie zatrzymał się i nie zapytał czy potrzebna jest pomoc. A jedna z kobiet nawet zwróciła mi uwage że musze przestawic auto bo nie mogą przejechać. Ludzie co się z Wami dzieje ? Obyście nie byli kiedyś na miejscu tych poszkodowanych.
Życze im szybkiego powrotu do zdrowia

351


gość ~gość (Gość)13.08.2018 09:40

Wy co piszecie o drodze dwupasmowej, o tym ze to rządzacych wina... jaki to ma wplyw na wypadki? Kazdy wypadek to błąd człowieka, kierowcy... na dupasmowkach tez sa wypadki, bo... nadmierna predkosc. Moze ustawic co 500m fororadar i podniesc kwoty mandatow 10krotnie?

105


wefwq ~wefwq (Gość)13.08.2018 09:25

Wina burmistrza xD pf... hahaha.

87


gość ~gość (Gość)13.08.2018 08:51

Droga jest prosta, łatwa wystarczy jechac przepisowo, ale zawsze znajdzie sie jakis pajac ktoremu sie nudzi i przez takiego trzeba stac w korku potem..

113


gość ~gość (Gość)12.08.2018 22:11

Ludzie a co mają wspólnego rządzący z idiotami za kierownicą którzy łamią przepisy , może troszk.ę myślenia w trakcie jazdy a nie głupoty !! a co!!!

172


gość ~gość (Gość)12.08.2018 20:12

Obwodnica to jedno a ludzka głupota to drugie wyprzedzanie na trzeciego , wyjazd ze skrzyżowania od strony koła na trzeciego sama miałam taką sytuację wczoraj wyjeżdżałam w stronę Sulejowa a facetowi tak się spieszyło że ustawił się obok i skręcał w tym samym kierunku to też wyjazd na skrzyżowanie na trzeciego i guzik go interesowało że jadę z dzieckiem , większość wypadków to łamanie przepisów . Tylko taki jeden czy drugi typek nie pomyśli co może się stać bo jemu się spieszy . Na drodze dk12 wyprzedzanie na trzeciego i w miejscach niedozwolonych to codzienność . Zawsze cierpią Ci którzy jadą bezpieczie

101


Marzena ~Marzena (Gość)13.08.2018 08:36

Burmistrz protestowal ja pamietam .

71


wojciech ~wojciech (Gość)12.08.2018 21:13

a to wszystko dzięki burmistrzowi Sulejowa, który przyczynił się do zablokowania budowy S12 i wypromował się na tym na burmistrza. Żenada ! Zastanówcie się ludzie dwa razy przed tym na kogo głosujecie !

145


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat