metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)30.05.2020 10:22

Mnie cały czas zastanawia czy ta ulica była tak piękna, gdzie żelazna,rosvelta itp przecież tam można urwać miskę olejowa

131


gość ~gość (Gość)30.05.2020 10:22

2,5 miesiąca szybko i to mi się podoba. Roosevelta poczeka.

83


gość ~gość (Gość)30.05.2020 11:04

A Roosevelta żyje swoim życiem. Spokojnie. Jeszcze da się jakoś przejechać...

122


dfgdfgdfg ~dfgdfgdfg (Gość)30.05.2020 14:06

To jest jak kop w krocze dla ludzi, którzy żyją przy drogach złej jakości - Roosevelta, Żelazna. Marzyliby o takiej jakości drogi jak ta Belzacka przed remontem!

143


gość ~gość (Gość)30.05.2020 16:13

Właśnie czegoś nie rozumiem droga nie była w złym stanie i sie ja remontuje jest tyle dróg w opłakanym stanie rakowska czy wolborska tamtędy sie ludzi do szpitala wozi a trzęsie jak w pralce masakra

122


gość ~gość (Gość)31.05.2020 07:58

Ja niemoge pospieszcie sie DROGOWCY juz niedlugo procesja tam bedzie szla

60


gość ~gość (Gość)31.05.2020 12:06

Ta droga prowadzi do sekretarza BM

41


polonistka2 ~polonistka2 (Gość)30.05.2020 15:41

zupełnie niezrozumiała decyzja: naprawia się ulicę w dobrym stanie, a nie dotyka np. Narutowicza, która na dwóch odcinkach wola o pomstę do nieba. umysł urzędnika jest nieodgadniony

122


gość ~gość (Gość)31.05.2020 22:03

Droga prowadzi do kościoła! Nasz kochany Prezydent na kolanach tam będzie maszerował bo elektorat od proboszcza...

30


gość ~gość (Gość)05.07.2020 12:48

Ja się pytam co to za ?baran? zaprojektował tę drogę . Po remoncie droga otrzymała trzy różne szerokościi
To samo dotyczy chodników po stronie północnej
Rozumiem że robią zatoki dla samochodów ale co to jest przy basenie ?
Chodnik po stronie północnej przy prywatkach Ok był może potrzebny ale dlaczego kosztem jezdni
Tam jest wyjazd i wjazd z ul Niemena już teraz ciężko było dię łamać dwóm osobówką a z tym chodnikiem to już wogóle
Do tego trzeba wspomnieć że jak będzie rok szkolny i będą się zatrzymywać rodzice żeby wysadzać dzieci a jeszcze autobusy do wycieczek szkolnych ...
Nie można było przy okazji zrobić zatoki przy SP nr 12 na zasadzie ?całuj i jedż? tak jak jest choćby przy SP nr 3 na Wysokiej ?
Aż dziw że jeszcze nie ?wklejono? tam ścieżek rowerowych
Najważniejszy chyba fakt że ten odcinek tak naprawdę nie wymagał aż takiej inwestycji od kortów w kierunku Jedności narodowej jest w gorszym stanie
Nie wspomnę o ul Roosevelta , Żelaznej czy chyba najbardziej uczęszczanej Kopernika gdzie jeździ się po górkach i pagórkach a to ścisłe centrum miasta

10


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat