metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
g ~g (Gość)16.07.2021 08:43

Nudne to już się robi ..covid delta co następne na literę E?

92


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)16.07.2021 13:17

...Dr Sutkowski: wzrost zachorowań na COVID-19 jest pewny, odpowiedzialny będzie wariant delta...
Ja też jestem tego pewny, tym bardziej że wzrost zachorowań na covid zbiegnie się się dokładnie w czasie z corocznym wzroście zachorować na inne, dające prawie identyczne objawy zachorowania.

72


pitu pitu ~pitu pitu (Gość)16.07.2021 12:14

Może by tak pan doktor pochwalił się ile kasuje miesięcznie za to wróżenie z fusów, bo ja płacę coraz większą składkę zdrowotną a lekarze diagnozują mnie przez telefon.

101


Kazik ~Kazik (Gość)17.07.2021 10:29

Dla tych doktorków za kasę pandemii od początku nie było tłumy do prywatnych gabinetów za to na fundusz przychodnie zamknięte były. Ciekawe ile dostał kasy za straszenie społeczeństwa ?

51


okrągły stół ~okrągły stół (Gość)16.07.2021 08:17

Dzięki tej narzuconej epidemii dokładnie widać, że PIS niczym się nie różni od PO.

101


Tio ~Tio (Gość)20.07.2021 18:18

Zapewne będzie wrost zaraz po weselach pociech ministrów a fo tego momentu będzie wszystko ok

10


Tako ~Tako (Gość)21.07.2021 09:12

Ciągle piszą o tym wzroście skąd taka pewność chyba ze znowu będą statystyki z kosmosu by zmusić do szczepienia. Już słyszał o dwóch rodzajach testów w karetkach jeden pozytywny drugi negatywny i będzie losowanie

11


miś bez ucha ~miś bez ucha (Gość)16.07.2021 23:29

Ja mam pytanie do znachora Sutkowskiego: po czym znachor Sutkowski by poznał, że jest "pandemia", i że pojawił się nowy wirus, gdyby media o tym nie informowały?
Jestem skłonny postawić swoje ucho, że znachor Sutkowski nie zauważyłby pandemii, bo tzw. "covidowcom" przypisywałby grypę lub przeziębienie i wypisywałby leki na te znane od dawna choroby.
A jeśli Sutkowskiego drażni nazywanie go znachorem, to niech mnie pozwie do sądu o zniesławienie. Mam długą listę pytań w kwestii tej "pandemii", i może wreszcie będę miał okazję zadać te pytania jednemu z najbardziej aktywnych pandemicznych "ekspertów". Bo profesjonalni dziennikarze jakoś tym "ekspertom" nie potrafią, a może nie chcą, zadawać pytań, które są najbardziej istotne.
Przebieg tej "pandemii" mają rozpisany od dawna na wiele miesięcy do przodu, i właśnie ustami takich znachorów jak Sutkowski wieszczą, co nas czeka, jeśli się potulnie nie "wyszczepimy". Więc klepie do mediów te głupoty, które mu wcześniej przysłali, albo wręczyli na kartce.
Tacy osobnicy jak Sutkowski przynoszą hańbę środowisku lekarskiemu. Znachor!

92


MG ~MG (Gość)27.07.2021 06:39

Jakoś teraz ludzie nie chorują i mediach cisza a za dwa trzy tygodnie będzie wielka fala.Media plus politycy równa się sukces covidowy.Znowu ludzie będą wszystko zamykać i bankrutować...

50


Mako ~Mako (Gość)21.07.2021 09:15

Czemu na siłę zakłamuje się statystyki by ludzie się szczepili skoro i tak zaszczepiony zaraża i musi robić testy np jadąc za granice

41


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat