metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)13.11.2019 20:10

Dziwny pomysl,rozumiem prawa zwierzat i takie tam,ale po co psu lazic po sklepach w Focusie za wlascicielem?do KFC tez go wpuszczą?

100


gość ~gość (Gość)13.11.2019 21:03

Brawo!!!

06


Obserwator DWA ~Obserwator DWA (Gość)13.11.2019 21:14

Siedzę w cukierni U Sowy.Obok pani z pieskiem. Pani ma gorącą kawkę i ciasteczko. Piesek kreci się niespokojnie.Pani rozmawia z koleżanką. Piesek po pewnym czasie robi siusiu i kupkę k/ stolika. Pani udaje,że nie widzi. Wychodzi po wypiciu kawki z lokalu .Roześmiana i zadowolona. Następny klient nieopatrzne wejdzie w kupkę i bałagan jest zrobiony w całej cukierni. SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!

131


gość ~gość (Gość)13.11.2019 21:27

Jak tak czytam te komentarze, to utwierdzam się w przekonaniu, że w Piotrkowie jest takie zacofanie jak mało gdzie. Sam mam psa i zawsze sprzątam po nim i nigdy się nie załatwił w sklepie. To zależy od wychowania zwierzęcia. A jak ktoś ma psa i brzydzi się posprzątać po nim bo godność mu nie pozwala to nie powinien mieć zwierzaka.
Brawo fokus za wspaniały krok, który przybliża nas do cywilizacji

510


gość ~gość (Gość)13.11.2019 21:36

Mam nadzieję, że wszystkie psy będą mieć kagańce, żeby nie daj Boże kogoś nie ugryzły,bo na yt można się naoglądać takich strasznych sytuacji psów bez kagańca w miejscu publicznym.

100


cwaniak z miejskiej gazowni=cioteks ~cwaniak z miejskiej gazowni=cioteks (Gość)13.11.2019 21:37

rowno upawnienia dla pieskow a kary za zalatwianie na trawnikach itd to kiedy beda

100


Helena ~Helena (Gość)13.11.2019 22:22

Psy nie czują się dobrze w takich miejscach, ludzie to egoiści i szpanerzy "na pieska"..

121


gość ~gość (Gość)13.11.2019 23:07

Moje dziecko boi sie psów... Stracicie klientów...

83


gość ~gość (Gość)13.11.2019 19:28

Ciemnota? Jeżeli jakiś pies mnie ugryzie to Focus i właściciel psa zobaczą się razem w sądzie na jednej ławie.

152


gość ~gość (Gość)14.11.2019 00:00

Bez przesady że zakupy ktoś z pieskiem musi robić co to dziecko że w domu zostawić samego nie można . Co po niektórym to się już przewraca nie napisze gdzie.....

80


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat