metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
greenbastard ~greenbastard (Gość)09.08.2019 11:24

mam wykształcenie by uczyć j. angielskiego ale wolę obecną pracę nie powiązaną z oświatą, ponieważ zarabiam lepiej i mam spokój, niż użerać się z dzisiejszą młodzieżą za te pieniądze które oferują.

142


gość ~gość (Gość)09.08.2019 11:49

Greenbastard gdzie Pan/Pani pracuje po anglistyce? Też szukam pracy po anglistyce, w oświacie niestety nie mam znajomości, więc ciężko się gdzieś załapać w szkole.

51


gość ~gość (Gość)09.08.2019 12:15

Ja nie narzekam

11


gość ~gość (Gość)09.08.2019 11:01

Bez znajomości nie ma szans na prace w szkole publicznej. Mam skończony uniwersytet, przygotowanie pedagogiczne i doświadczenie. Porażka W tym temacie !!!

180


problem braków kadrowych Piotrkowa nie dotyczy... ~problem braków kadrowych Piotrkowa nie dotyczy... (Gość)09.08.2019 22:31

To znaczy, że Piotrków jest jednym z bardzo niewielu miast, w którym jest deficyt nauczycieli, tzn. panuje w tym zawodzie na terenie Piotrkowa bezrobocie? Chyba dobrze zrozumiałem wypowiedź "Zespołu Prasowego Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim"? No to chyba nie ma się czym chwalić!

50


gość ~gość (Gość)09.08.2019 10:19

Od 7 lat szukam pracy w szkole publicznej. Mam pełne wykształcenie i wymagane doświadczenie, ale nie mam znajomości, więc nie mam szans na etat. Pozdrawiam nauczycieli

173


gość ~gość (Gość)09.08.2019 21:50

No to fajnie emeryci pracują a młodzi pracy nie mają.

43


gość ~gość (Gość)09.08.2019 10:38

Zgadzam sie z przedmowczynia. W Piotrkowie nie ma szans na znalezienie pracy w szkole publicznej bez znajomosci, wszyscy wiedza kogo. Moze na kilka miesiecy, gdy ktos ma zwolnienie lekarskie.

163


na szczęście mamy dużą grupę pracujących emerytów... ~na szczęście mamy dużą grupę pracujących emerytów... (Gość)10.08.2019 11:44

A kto ma pracować w mieście emerytów?

50


gość ~gość (Gość)10.08.2019 16:42

Czym sie moz a chwalic ze pracuja w wiekszosci emeryci. Czy sa to osoby ,ktore na biezaco podnosza swoje kwalifikacje czy stereotyp jadacy wg wzoru sprzed 40 lat. Mowimy caly czas o mlodych. Jak oni maja miec prace skoro emeryci nie odchodza na odpoczynek. Czy miasto ma sie czym chwalic ze nie daja pracy mlodym a zapewniaja prace emerytom.

40


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat