metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)02.08.2018 10:32

Kntrolować hodowców trzody chlewnej prosiaki sa tak szpikowane anabolikami ze nie długo beda wystepowaly w MMA

122


Epa ~Epa (Gość)02.08.2018 09:07

Czemu rolnicy nie likwidują gospodarstw i nie idą do miasta pracować za 2000zł przecież rok w rok jest tak ciężko ?

2512


Olo ~Olo (Gość)02.08.2018 11:07

Jak to mój sąsiad rolnik mawia - jak by nie było, trzeba narzekać, żeby nie zabrali, a tak może coś skapnie.

124


gość ~gość (Gość)02.08.2018 11:10

Ja posiadam 3 hektary i otrzymuje zaledwie 3 tys zl na rok a trzeba zaplacic za komvajn prase gdzie godzina kombajnowania jest w granicach 200 do 400 zl nic nie sprzedaje zboze mam dla zwierzat i ciagle sie doklada i pracuje normalnie a nie narzekam ze za malo mam. Nie trzymam nawet nic ze zwierzat ktore by sie sprzedawac oplacalo ci co sadza ze kazdy rolnik ma kasy pelno to tak nie jest jak by sie mialo z 20 hektarow to wychodzi na rok z jakies 20 tys zl z unijnego ale jal ktos ma pare hektarow to kokosow nie ma

46


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)02.08.2018 11:21

Panowie rolnicy, rozwiązanie Waszych problemów jest bardzo proste: musicie zmienić obywatelstwo z polskiego na ukraińskie, kupić poletko na Ukrainie (za grosze) i będziecie mieli tyle dopłat od polskiego rządu ile dusza zapragnie.

112


mig ~mig (Gość)02.08.2018 11:25

Rozmawiałem ostatnio z jednym znajomym, który po wielu latach handlowania na giełdach różnymi rzeczami wrócił do rolnictwa bo wcześniej ziemię wydzierżawiał około 20 ha. Stwierdził, że dziś tułając się po giełdach by nie przeżył, a tak mówi, że teraz jest zadowolony i z rodziną przyzwoicie żyje bez poniewierki po rynkach.

71


gość ~gość (Gość)02.08.2018 11:35

Ci co nie pracują na roli to nawet nie wiedzą jak jest ciężko. Ja z mężem mam 5ha i produkujemy rzodkiewki. Ktoś napisał że sami dajemy się wyrobić marketom nie prawda. Prawda jest taka albo oddajesz za grosze albo zciagaja import. Na wiosnę jak zaczynają się nowalijki to polski producent musi walczyć z importem. Jak ma straty to ani unia ani rząd nam nie pomoże.

133


Nie da się! ~Nie da się! (Gość)02.08.2018 11:40

Wszyscy rolnicy już dawno wymarli.

111


fdgdfgdfg ~fdgdfgdfg (Gość)02.08.2018 14:25

Czy możemy przyjąć, że nie będziemy sięgać sobie wzajemnie do kieszeni, tylko tyle, ile każdy z nas zarobi, to będzie dla niego? Każdy niech pracuje na swój rachunek. Jeśli coś jest nieopłacalne, to czemu inni mają się do tego dokładać.

82


gość ~gość (Gość)02.08.2018 15:12

Rolnik z warszawy.....panowie panie ogarniemy się polecam kupować z zagranicy i nie będzie corocznej śpiewnik typu susza czy deszcz bo nie spłacimy kredytu i upadną

53


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat