metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)29.03.2019 14:59

Nie szczepcie dzieci to wasz wybór, ale przestańcie posyłać je do przedszkoli i szkół, żeby nie narażać innych dzieci. Bądźcie konsekwentni swoich czynów.

177


Gość7 ~Gość7 (Gość)29.03.2019 19:20

Warto przeczytać. http://wolnemedia.net/przyszlo-wezwanie-na-szczepienia-co-teraz/

52


gość ~gość (Gość)29.03.2019 17:04

Jak to jest z tymi szczepionkami szczepić czy nie?

20


abcdef ~abcdef (Gość)29.03.2019 13:52

Zabrać 500+ tym co nie szczepią.

149


bydlak ~bydlak (Gość)30.03.2019 02:02

Dziś państwo karze rodziców za niezaszczepienie swoich (a może raczej państwowych?) dzieci. I, jak widać po komentarzach, wielu temu przyklaskuje. Za dwadzieścia czy trzydzieści lat na tej samej zasadzie państwo może karać swoich obywateli, którzy nie będą chcieli oddać swoich starych rodziców do eutanazji. Bo w sumie, dlaczego by nie?
A w ogóle, to jeszcze nigdy nie słyszałem o farmie, na której by bydło rządziło. Zarządzanie bydłem zawsze leży w gestii właściciela. Bydło i tak nic nie kuma, i jest po to, by je doić, a na końcu obedrzeć ze skóry. Wszystko, oczywiście, dla dobra bydła.

62


gość ~gość (Gość)30.03.2019 10:09

Po ostatniej egzekucji pacjenta na SORze w Sosnowcu chyba tez odpuszcze sobie szczepienie dziecka niemieckimi wakcynami z rtecia.
Gdy lekarze słyszą o szczepionkach od razu stają się pełni empatii i troski.Hahahaha.

24


gość ~gość (Gość)30.03.2019 10:14

Za moich czasów byly tylko 4 szczepionki, mam 54 lata, jestem zdrowy.Nigdy nie byłem w szpitalu. Jakim cudem nieszczepione dzieci sa zagrozeniem dla szczepionych?
Wiedzą, ze szczepionki to drogie placebo?
Hahaha, ale jaja.

72


gość ~gość (Gość)29.03.2019 18:13

Jak nieszczepione dziecko może być zagrożeniemdla szczepione go?
Tytuł artykułu powinien brzmieć"Coraz więcej świadomych rodziców".
Najważniejsze aby to rodzice decydowali czy poddadzą swoje dziecko zabiegowi szczepienia czyli nie. To rodzice odpowiadają za dzieci a nie Sanepid.
Oczywiście o zgonach po podaniu szczepionki Sanepid ani lekarz nie wspomina, jak również o innych tragediach wywołanych tym zabiegiem.

1611


gość ~gość (Gość)30.03.2019 07:27

szczepionka darmowa pogrzeb juz nie

63


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat