metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Witek ~Witek (Gość)14.05.2018 12:09

Wyboru blisko to i ruszyli w teren. ja mam pytanie do Burmistrzów Sulejowa Wolborza i tych ze starostwa co z parkingami nad zalewem otóż na początku kadencji ci panowie i delegacja ze Starostwa zrobiła sobie wycieczkę w Skandynawii podobno mieli się uczyć budowy parkingów blisko wody o tym ten portal nawet pisał i szczegółów nie pamiętam bo jakoś efektów tej wyprawy do dziś nie ma. Dlaczego w innych miejscach nad wodą są chodniki i ścieżki rowerowe można blisko auta zaparkować tylko nie nad zalewem tu od 40 lat nic się nie zmieniło

235


Kos ~Kos (Gość)14.05.2018 22:01

Czegoś tu nie rozumiem. Wygarnął PIS- owi za to co zrobiono za PO ? No niezłe jaja.

73


łowca skandali ~łowca skandali (Gość)14.05.2018 21:03

Ja bym też nazwał skandalem dopuszczenie do zadłużenia gospodarki komunalnej na ponad 2 mln zł i cisza nic nie słyszymy ? A np.zrobienie prywatnej imprezy w szkole publicznej dla której organem prowadzącym jest burmistrz to skandal czy nie ? Itd. oj można by pisać. Chyba skandale w tym kraju są wszędzie i tu na dole i tam na górze, małe skandale i duże skandale a my obywatele tego państwa już chyba przywykliśmy do tego, że kogo byśmy nie wybrali przeważnie kończy się tak samo.

200


fd ~fd (Gość)14.05.2018 23:52

haha smiesznie sie czyta te komenatrze, ludzie mysla że mieszkają w Japonii i że dostaną taką drogę gdzie trzeba tyle przebudować w ciągu roku czy dwóch hahahaha, naprawde mi was szkoda, owieczki :) reality check - żyjemy w Polsce, nie ważne jaka partia rządzi, tutaj po prostu tak jest.

24


RYK, RUMOT I WYCIE KLAMOTÓW ~RYK, RUMOT I WYCIE KLAMOTÓW (Gość)14.05.2018 23:06

Weźcie się wreszcie za DK91 bo niebawem ludziom się domy porozlatują od tych KLAMOTÓW potocznie zwanych TIRAMI!

81


gość ~gość (Gość)14.05.2018 22:23

Ta

02


joliota ~joliota (Gość)14.05.2018 21:39

To są wierutne bzdury-brak konkretów.Tymczasem Regionalna Dyrekcja ochrony Środowiska w Łodzi przedłużyła kolejny już raz termin wydania decyzji środowiskowej aż do sierpnia.A gdzie tam projekt i pozwolenie na budowę...Bajki polityków dla ciemnego ludu. Rzeczywiście Burmistrz się nie poPisał-teraz spije to czego nawarzył.

161


gość ~gość (Gość)14.05.2018 21:37

Portki trzęsą się że posady stracą to jeżdżą i obiecują ile wlezie. A ciemny lud ma to kupić. Żenada pisowska

176


anty-pis ~anty-pis (Gość)14.05.2018 21:32

Pisowcy to urodzeni kłamcy ! nie dajcie się nabrać na ten plew!!!!!!!!!!!!!

167


gość ~gość (Gość)14.05.2018 21:32

Spotkanie frustratów z woli k. i Sulejowa?

123


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat