metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Pan_kolega ~Pan_kolega (Gość)11.12.2018 08:58

do aligator - niestety poziom intelektualny mieszkańców tego miasta, który jest na poziomie kija od szczotki nie pozwala im na nic więcej jak tylko na szydzenie i sztuczne podnoszenie swojej samooceny. Żaden z komentujących bałwanów nie wpadł na to że to mogli być potencjalni inwestorzy którzy chcieliby rozkręcić tu jakiś biznes, ale po co lepiej i okraść i pobawić się za tą kase z tydzień może dwa

23


gość ~gość (Gość)11.12.2018 13:04

Tego nikt obcy nie zrobił. Napastnicy musieli wiedzieć co biorą. Ustawka? Czy trzeba szukać sprawców wśród znajomych?

30


gość ~gość (Gość)11.12.2018 14:48

To nie byli rabusiowie . To byli robin hudzi :) xD

30


gość ~gość (Gość)11.12.2018 13:19

A co ma do tego Maryja szajki wandale zabójcy zawsze byli są i chyba będą gdzie jest policja ? Jak można ukraść rower przy kamerach i nikomu się nie chce rabusia znaleźć .Zróbmy coś z tym jak widzisz że ktoś się kręci czasem w kapturze to obserwuj bo za rogiem ma kolegę A ten następnego ja tak zauważyłam pozostawiają samochód z kamerą i obserwują.Więc lepiej mieć dobrego sąsiada...Ja zawsze reaguje A jak nie jestem pewna to pójdę i popytam...Czy ktoś kogoś nie widział

30


gość ~gość (Gość)11.12.2018 19:28

Mi się wydaje że to byli jacyś złodzieje.

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat