metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)29.12.2019 13:35

Ma mój glos.Niech sami swoje smrody wdychają i cale te ugulnie

43


Wacław Ościenny ~Wacław Ościenny (Gość)29.12.2019 14:10

Problem taki, Panie Wójcie, że do biogazownie dostarczyć trzeba oprócz gnojowicy dostarczyć inne "paliwo" typu kiszonki z kukurydzy, czy odpady poubojowe. Zapach gnojowicy jest niczym w porównaniu z zapachem tych dodatków. Poszukaj info w necie. Oczywiście, jeśli rolnik byłby "cywilizowany", nie byłoby problemu. Ale, żeby go zmusić do likwidacji smrodu, trzeba by stosować kary finansowe. Zdecydujesz się Pan na to pod groźbą utraty popularności?

110


gość ~gość (Gość)29.12.2019 14:50

no i gitara

30


-obs. ~-obs. (Gość)29.12.2019 15:00

duże czyli jakie na jaką ilość?
a ze starych smród może zatruwać życie mieszkańców?? masakra!

71


Kazik ~Kazik (Gość)29.12.2019 15:19

Jak bedzieta źle komentować o rolnikach to ja przestanę wstawiać dla marketów

53


gość ~gość (Gość)29.12.2019 13:52

I tak powinno być w całym kraju.a jak do tej pory wolna Amerykanka na calego.jeden na wsi buduje i zarabia kłamiąc przy tym że da prace. reszta wącha niemiłosierny smrod CHORUJE i oczywiście można zapomnieć o sprzedaży nieruchomości lub za połowę ceny bo nikt nie kupi NAWET METRA ZIEMI W TAKIM SMRODZIE wiem co piszę mieszkam pod GRABICA. I proszę mi tu nie pisać TEKSTÓW TYPU .SCHABOWEGO by się zjadło a świnka śmierdzi.to żaden argument na zachodzie już dawno sobie z tym poradzono i chorują i żyją obok siebie tylko u nas jak zawsze nie mozna.Teraz apel do ludzi którym grozi w pobliżu budowa lub rozbudowa chlewni.LUDZIE NIE DAJCIE SIE OKŁAMAĆ ZE NIE SMIERDZI CUCHNIE NAWET TERAZ W NIEDZIELĘ PRZY MINUSOWEJ TEMPERATURZE.A RESZTA NIBY ROLNIKOW MA TO GŁĘBOKO W D...e bobtononi pieniądze robia.Brawo dla wójta Woli.oby u nas w Grabicy wójt i cała reszta poszła w jego ślady.

151


gość ~gość (Gość)29.12.2019 15:59

To że wójt gminy Grabica myślicie że wprowadzi takie rozwiązanie to jesteście w w dużym błędzie... sam jest producentem.
To co robią producenci trzody chlewnej to jest dewastacją środowiska...wiem bo mam rodzinę w tych rejonach.
Co z tego że od końca października jest Zakaz wywozu gnojowicy na pola skoro krążą non-stop beczkami i wylewają nieczystości na okoliczne pola.
Co zabawne jeżeli latem Macie gdzieś łąkę lub też inną działkę rekreacyjną nad rzeką to bądźcie pewni że będą tam pompować setki beczek gnojowicy bo nie mają przed okresem żniw gdzie to wylać naprawdę wszystkim współczuję mieszkającym w pobliżu 400 m od jakichkolwiek hodowli przemysłowej...
A wszystkim którym śmierdzi Gratuluję wyboru dobrej zmiany Ponieważ ostatnio wprowadziła ustawę że sąsiad może wam pod nosem wystawić ogromną chlewnię jeżeli jest 100 m od granicy działki.
Wsi spokojna...wsi wesoła...

41


gość ~gość (Gość)29.12.2019 16:25

Prawda jest taka ze wójt Woli już ma obiecane, a pracy jest mnóstwo tak ze te miejsca pracy to lekka przesada.Artykul czysto sponsorowany wiadomo komu na tym zależy

50


gość ~gość (Gość)29.12.2019 16:39

Kałboj naucz się pisać A dopiero potem pisz komentarze .

21


Prawdziwy Polak ~Prawdziwy Polak (Gość)29.12.2019 17:07

Ludzie nie jedzcie tego pędzonego na sterydach mięsa , jest tyle zdrowych artykułów i możliwości żywieniowych w obecnych czasach, opamiętajcie się, a będziecie zdrowsi! Z drugiej strony to zewrze będzie nośnikiem organów dla człowieka, a to daje do myślenia?

60


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat