metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
danka ~danka (Gość)13.06.2019 11:33

wójt roman drozdek władca gminy Wola Krzysztoporska

70


x ~x (Gość)13.06.2019 11:36

Nie macie sie czym zajmować ? pobocza byscie wykosili

70


zając ~zając (Gość)13.06.2019 11:40

ta gmina zawsze błyskała mało istotnymi sprawami a tu proszę jaki rozgłos

71


do obs.5 ~do obs.5 (Gość)13.06.2019 09:47

Dziękuję za podpowiedź dot. portalu www.wPrawo.pl. Artykuł o chęci podniesienia wieku emerytalnego w Polsce oraz krytyka 500+ przez chorych urzędników Unii Europejskiej wyjaśnia temat czy powinniśmy szanować symbole unijne czy nie. Jesteśmy przede wszystkim Polakami i nikt nie ma prawa decydować o tym jakie przyjmujemy reguły w swoim kraju.

73


oko14 ~oko14 (Gość)13.06.2019 12:01

Klakiery ze Starostwa przestańcie pisać o tym rzekomym wstydzie, weźcie się do pracy.
Z was byliby europejczycy, żeby wam słoma wam z butów nie wystawała. Wstydźcie się raczej waszego przywódcy z PSL-u, który wszedł z gejami w koalicję.

63


halk ~halk (Gość)13.06.2019 12:27

i znowy fopa że w Piotrkowie nie ma flagi...czy ktoś w tym urzędzie panuje nad bałaganem...czy możecie panować nad tym jakie informacje trafiają do Wójta
ludzie ogarnijcie sie troche
jak nie sufity się walą, to brak węzła w Jezowie, to problemy z flagą, to łapanie na kłamstewkach....weźcie się w garść
głosowałem na was ale ....normalnie zdzierżyć nie mogę tego i wielu moich znajomych
podstawiacie się sami a przeciwnicy to tylko wykorzystują.

40


Bardzo dobrze ~Bardzo dobrze (Gość)13.06.2019 11:20

W końcu mamy demokrację. Myślę że pewne przepisy powinny być ustalane odgórnie.

71


mi ~mi (Gość)13.06.2019 12:51

Widzę goście stoją , a za nimi flagi EU-to co jest grane nie wiem , ale jakieś pozorne tematy-niech pismaki zobaczą jak jest w innych urzędach gminy i w powiecie -może być ciekawie-pozdro dla kumatych , a nie dla klakierów i hejterów.

20


sarmata ~sarmata (Gość)12.06.2019 18:33

Aspiracje europejskie, ale zachowanie typowo polskie, żeby nie powiedzieć zaściankowe.

128


Urzędnik ~Urzędnik (Gość)13.06.2019 15:23

W Piotrkowie rzeczywiście flaga jest. Na nagraniach z obrad Rady Miast jej nie widać bo wciśnięta jest w róg sali. A pozostałe gminy w powiecie ktoś sprawdził ????

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat