metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
his. ~his. (Gość)16.01.2021 07:45

Tekścick piękny i bardzo "optymistyczny". Optymistyczny jest także inny numer 989 i tzw. infolinie z nim związane. Kilka dni mrozów z prawdziwego zdarzenia /tylko kilka/ dni wykończy Polaków solidnie. Ośrodki władzy /a jest ich kilka/ wzajemnie oskarżają się i co godzina rzucają w eter sprzeczne komunikaty. No więc pytam się jest dobrze czy źle? Co zaś do pomocy bezdomnym. Przecież nie od dzisiaj wiadomo ,że bezdomność kojarzy się min. z alkoholem. Czy osoba ,która od lat pracuje w opiece społecznej tego nie wie? Pewnie ,mało zarabiają ,ale w pewnym sensie jest to misja...z trudnym charakterem podopiecznych muszą się pogodzić. Po to są takie ośrodki...

33


Gość123 ~Gość123 (Gość)16.01.2021 08:57

W końcu coś pożytecznego bo już myślałam że pieniądze z podatków się marnują brawo. A co jeśli bezdomny nie będzie miał maseczki choć to w jego przypadku akurat nie stanowi problemu.... Oddadzą swoją? Tak sobie myślę że w największe mrozy to można bezdomnych przenocować w budynku policji 5 lub 6 pięter się naliczyłam. Pół miasta można ulokować. Obok zaraz stołówka idealna miejscówka.Bo po co chodzić i doglądać jak można wszystkich mieć pod nosem.A i pracownicy socjalni by się ucieszyli z takiego rozwoju sytuacji mniej odmrożonych dłoni i stóp.

42


popelina ~popelina (Gość)16.01.2021 12:04

A czy Pani Minister Marlena Maląg juz przyjeła jakiegoś bezdomnego pod swój dach?
Czy ostatnia wypowiedź to byłą typowa popelina w wykonaniu tego rządu?

32


stefan ~stefan (Gość)16.01.2021 12:13

Jakie długoterminowe mrozy ? od wtorku okolice ziobry.

22


gość_zbyszek ~gość_zbyszek (Gość)16.01.2021 13:05

Nasze ulice, wasze kamienice

11


gość_w ~gość_w (Gość)16.01.2021 08:47

Szkoda że o mnie normalnego mieszkańca, pracującego, placącego podatki nikt tak nie dba. W dobie pandemii moge co najwyzej posiedzieć se w domu.

62


gość_lump ~gość_lump (Gość)16.01.2021 16:49

A ja im zazdroszczę.Zero rachunków za prad,wode,internet.Troche sie poszlajać po mieście i tak leci.W zime troche gorzej bo złomu pod śniegiem nie widać ale generalnie nie jest źle

22


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat