metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
proponuję ~proponuję (Gość)24.11.2012 18:22

Może ktoś zechciałby napisać listy w takiej sprawie.
http://vod.gazetapolska.pl/2817-piotr-staruchowicz-wiezien-polityczny-tuska

00


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)24.11.2012 21:05

Cytuję:
Należy tylko pamiętać, że pisząc kierujemy się pewnymi zasadami: jesteśmy uprzejmi, opieramy się na faktach, podpisujemy się imieniem i nazwiskiem, mamy pozytywne nastawienie


Większą skuteczność przynoszą anonimowe listy z pogróżkami :)
Szkoda tylko, że dostrzega się wyjątkowe pojedyncze przypadki łamania praw człowieka, do tego gdzieś za granicą. W Polsce łamie się podstawowe prawa WSZYSTKICH obywateli. Choćby prawo do swobodnego dysponowania swoimi pieniędzmi, prawo do decydowania o wychowaniu własnych dzieci, prawo do swobodnego rozporządzania własnym ciałem, prawo do samoobrony i wiele wiele innych. A przecież są to PODSTAWOWE prawa WOLNEGO człowieka. Do kogo napisać list w tej sprawie i jak go napisać, żeby wywołał pozytywne zmiany?

00


zet ~zet (Gość)24.11.2012 22:05

"Al-Bundy" napisał(a):
W Polsce łamie się podstawowe prawa WSZYSTKICH obywateli

"Al-Bundy" napisał(a):
Do kogo napisać list w tej sprawie i jak go napisać, żeby wywołał pozytywne zmiany?

Zastanawiam sie nad tym juz od dluzszego czasu. czy trybunały praw człowieka pobieraja opłaty za działania?? glownie chodzi mi o sprawy ZUS i drugich złodzieji NFZ. zabieraja mi 1/3 wypłaty a ch... z tego mam jak co do czego przychodzi.

00


Czy w obronie ~Czy w obronie (Gość)25.11.2012 21:34

Czy w obronie człowieczka robiącego w internecie "Antykomora" również będą pisane listy. To jest sprawa mniej egzotyczna i mglista niż problemy uwięzionych w dalekich, afrykańskich czy azjatyckich krajach. Sprawa dotyczy nas, tutaj i ograniczająca wolność wypowiadania się i ekspresji obywatelskiej w naszym kraju, koszula powinna być bliższa ciału, niż jakieś fantasy z dzikich państw.

00


luzik ~luzik (Gość)26.11.2012 11:03

A będą listy w sprawie łamania praw człowieka w Polsce?

00


CoolMen ~CoolMen (Gość)26.11.2012 12:03

Czy ktoś może powiedzieć jakie były efekty dotychczasowych jedenastu takich akcji? Czy to nie jest tak, że stwarza się tylko możliwość wypisania się kilkunastu tysiącom zapaleńców, a adresaci i tak to wszystko wyrzucą do kosza.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat