metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
kaska""""" ~kaska""""" (Gość)15.01.2009 14:47

DO ANTKA'''''jestem w stanie myslec i mam szacunek do ludzi zmarlych.Bronisz bylego wojta bo pewnie sam byles z jego prawej reki.Piszesz,ze bylemu wojtowi nie udowodniono podrabiania podpisow,a przeciez temu tez nie udowodniono tylko takie sa podejrzenia,jak kazdy wie tamten robil to za kazdym razem.i jezeli nie wiesz co piszesz to nie pisz wcale...\\\\

00


kaska""""" ~kaska""""" (Gość)15.01.2009 14:51

DO ANTEK..Ty to dopiero masz glowe do rzadzenia..jak Ty nie masz co robic to sam sobie te rzeczy rob.piszesz takie GLUPOTY ze sie w glowie nie miesci..

00


Antek (spod gaju)   :-) ~Antek (spod gaju) :-) (Gość)15.01.2009 19:59

Do Kasi
Beda z Ciebie ludzie. Tylko musisz postudiować określenia kiedy piszemy wyrazy wielka literą.
W pracy unikaj podrabiania podpisow, bo mozesz miec problemy jak Twój idol Dyzio!
"a o mnie sie nie martw ja sobie rade dam"

00


kaska""""" ~kaska""""" (Gość)16.01.2009 09:42

DO ANTKA.Akurat ortografia mi jest znana,nie wiem jak u Ciebie..Z tymi swoimi komentarzami to sie nie powtarzaj...Czlowieku Ty nie masz godnosci do uczciwych ludzi..szkoda mi Ciebie.;';

00


Antek (spod gaju)   :-) ~Antek (spod gaju) :-) (Gość)16.01.2009 11:43

Ta nasza dyskusja przeradza sie w kłutnie,a nie oto w tym chodzi.
to forum powstało dlatego bo Wójt Naszej gminy jest oszustem. Wszelkie łamanie prawa trzeba tepić .

00


Manum manus lavat. ~Manum manus lavat. (Gość)16.01.2009 15:06

Antek: Chyba źle odczytałeś nick swojego przedpiścy - to nie żadna Kasia, tylko kaska - ktoś dla którego liczy się tylko kasa. Może to nawet sam wójt? ;)

00


Antek (spod gaju)   :-) ~Antek (spod gaju) :-) (Gość)16.01.2009 17:11

dzisiejsza gazeta 7dni Piotrków (str. 16) mówi wszystko o Naszym wójcie.

00


Antek (spod gaju)   :-) ~Antek (spod gaju) :-) (Gość)16.01.2009 17:13

Manum manus lavat-ręka,rękę myje. trafna sentencja co do sytuacji w Naszej gminie.

00


kaska""""" ~kaska""""" (Gość)16.01.2009 18:13

tylko szkoda ze tak glosno nie bylo o Maleckim H.wszyscy tak sie uczepiliscie-dajcie sobie troche luzu.....Akuratnie nie czytalam dzisiejszego dziennika,ale media tez robia swoje i nie zawsze pisza cos wiarygodnego,tylko wzbudzaja sensacje zeby bylo o czym mowic..

00


epiotrkow ~epiotrkow (Gość)16.01.2009 18:28

Ostrzeżenie : W jednym wątku można posługiwać się jednym nickiem. Nazywanie innych internautów ZEREM jest tu zabronione. Proszę dyskutować merytorycznie.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat