metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)13.08.2019 10:45

Ciekawe kto pierwszy zwinie złom,strażaki czy łaziki z wózkami z Roosevelta?

42


erwinek ~erwinek (Gość)13.08.2019 12:08

Do czego to doszło w Państwie pisu trzeba zbierać złom żeby kupić za kilkadziesiąt tysięcy łódkę do ratowania ludzkiego życia. A belzebub z Torunia na kiwnięcie palcem otrzymuje miliony

139


erwinek ~erwinek (Gość)13.08.2019 12:15

A może czarni, z gminy Rozprza, tak miłujący życie poczęte ogłosili by że taca z jednej mszy zostanie przeznaczona na zakup łodzi. Na pewno by nie zbiednieli . Ale to tylko marzenia bo przecież Oni nie są od dawania tylko od BRANIA.

67


ja ~ja (Gość)13.08.2019 21:23

super akcja jestem za

32


gość ~gość (Gość)14.08.2019 05:46

Szanuję wszystkich strażaków, ale to już hipokryzja. Zwracanie uwagi, że ktoś anonimowo coś pisze. Proszę przypomnieć sobie teksty, które były przykre i obrażające ludzi, właśnie tutaj na epiotrków. Również zastawianie się profilem strazy na facebooku, żeby komuś przyciąć( nie osobiście ) i te błędy ortograficzne. Przegrana boli, jednak trzeba mieć dumę i honor żeby tak po ludzku przyjąć i odrobić pracę domową. Kto mieczem ...
Życzę powodzenia w akcji, trzymam kciuki za straż w Rozprzy, żeby zawsze miała to, co sobie wymyśli. Pozdrawiam strażaków w całej gminie ROZPRZA ,Wy też jesteście fantastyczni i Wy strażacy w powiecie, jak i całej Polsce. Tyle samo wyjazdów i powrotów.

40


gość ~gość (Gość)13.08.2019 22:00

Do wszystkich komentujacych anonimowo.
Druhowie OSP Rozprza bardzo proszą o uszanowanie naszej akcji i nie pisanie jakichś dziwnych rzeczy pod czyimś adresem.
Jeśli chcecie pisać to prosimy pod naszym adresem a nie zaczepianie kogoś. A skoro z taką łatwością przychodzi wam krytykować kogoś to miejcie odwagę podpisac sie pod postem ...Albo ? Będzie lepiej jak przemilczycie to...

35


gość ~gość (Gość)14.08.2019 14:06

Mam około 100 kg złomu podrzucę w sobotę. Chociaż tak mogę pomóc to czemu nie. Do tych co piszą negatywnie o straży i jej inicjatywie przecież wiadomo kto was nie lubi więc... Róbcie swoje a takim barana to lepiej zejść z drogi bo i tak baran baranem był jest i będzie be be be... Haha. P.S. Jak bym mógł wiedzieć to ile wam kasy brakuje do zakupu tej Łódzi? Przepraszam może do Gminy idźcie to wam dorzuci różnicę. Przecież będzie to służyło ratowaniu życia ludzkiego nie ważne kim skąd i czy kogoś lubi ta osoba.

21


gość ~gość (Gość)15.08.2019 03:44

A czemu są kasowane niewygodne komentarze dla Rozprzy ? Czemu dodajecie te które są dla Rozprzy wygodne, sami założyli portal który krytykuje władze samorządowa a teraz kasują komentarze im nie wygodne ? No ludzie planujcie się, to nie komuna !

31


łukasz moszczenica ~łukasz moszczenica (Gość)15.08.2019 10:38

najpierw zróbcie akcje sprzątanie nad zalewem cieszanowickim bo bród smród i bida pełno śmieci butelek szkła rozbitego sam syf brak kontenerów na śmieci a ten jeden opróżniany chyba raz na 2 lata strach jechać z dziećmi na wypoczynek , to co się dzieje nad zalewem od wielu lat to jakaś wielka maskara co tam się dzieje.

10


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat