metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)18.10.2018 18:04

W mojej opinii, jako mieszkańca gminy, nie jest to do końca trafny pomysł. Podczas gdy w gminie są rażące potrzeby, w jakim celu utrzymywać kolejną halę sportową? Jest nowa sala w Witowie Kolonii, do niej też trzeba będzie za chwilę słono dopłacać. Może lepiej lokować środki w coś, czego potrzebują mieszkańcy. Stoję godzinami w korkach, brak S12. Nie mam wody w kranie, za wąskie rury w Uszczynie, Poniatowie i Witowie. Nie mam dostępu do gazu ziemnego. Wzrosły mi podatki lokalne o 100%. Nie mam pod domem chodnika, samochody pędzą jak szalone a mam małe dziecko. Na cholerę mi więc basen? Już lepsza byłaby ścieżka rowerowa wzdłuż drogi na Sulejów. Na basen mam bliżej do Piotrkowa. Poza tym - jak burmistrz chce wozić uczniów z Uszczyna i Witowa na basen? Musi zwolnić ich z innych lekcji, żeby był czas na stanie w korku. Panie Ostrowski nie ma się czym podniecać. Będę pierwszy, który pogratuluje Panu sukcesu, gdy w moim kranie nie będzie brakować wody a moje dziecko będzie chodziło chodnikiem.

195


Agusia ~Agusia (Gość)19.10.2018 08:19

basen to temat zastępczy, ważne są inne sprawy

73


obserwer ~obserwer (Gość)19.10.2018 07:36

PiS jest tak potrzebny tej gminie do życia i jej finansom jak rybie woda czy psu buda na zimę. 9 milionów kredytu zaciąganego teraz w październiku 2018, ale tym się nie chwalą w ulotkach. Ile trzeba będzie milionów kredytu jako wkładu własnego na taki basen, żeby to zrealizować ?

83


mieszkaniec Włodzimierzowa ~mieszkaniec Włodzimierzowa (Gość)19.10.2018 10:43

Przedwyborcza reklama. Całej gminie w pierwszej kolejności w XXI wieku !!! potrzebna kanalizacja i gaz. Na rzecz czego mają mieszkańcy rezygnować z pieców trujących powietrze? W ciepłym basenie leżeć przez zimę?

112


PYTAM !!! ~PYTAM !!! (Gość)19.10.2018 11:06

Gdzie są pieniądze z oświaty ?

60


księgowy ~księgowy (Gość)19.10.2018 11:13

Podali wam roczne koszty utrzymania z waszych podatków tego cacka na obrazku oraz koszty spłat kredytu ? Ile kosztował projekt ? Jak nie to nie macie się czym podniecać to tylko wizja.

81


Pamiętliwy ~Pamiętliwy (Gość)19.10.2018 11:20

Burmistrz nie rozliczył się jeszcze ze swoich obrazków z 2014 roku, a już mamy nowe ? A te 23 punkty z programu z ulotki z 2014 ? A Wapienniki dostał ktoś przez 4 lata informację co z tym dalej ?

90


gość ~gość (Gość)19.10.2018 11:46

Na co basen, gdy nie ma wody w kranie. Wszystko w temacie.

101


GGość ~GGość (Gość)19.10.2018 09:30

Śmieszne są te wasze komentarze. Pan Burmistrz w ciągu jednej kadencji musi nadrobić i zrobić to czego nie zrobił poprzedni burmistrz Baryła przez 12 lat! Walnijcie wszyscy wymądrzający się głową w ścianę. Może to wam trochę rozumu nabije. Mieszkańcy wsi- przecież p Baryła wam drogi robił. I już płaczecie, że dobrych dróg nie macie ? Aaach zapomniałem.. patrząc jakimi sprzętami jeździcie po tych drogach to się nie dziwię, że asfalt szlag trafia. S12 ? Ilu z was mądrusie było na posiedzeniach w tej sprawie ? Ilu z was tak w 100 % wie o co w tym wszystkim chodzi ? Przyznać się. Niech chociaż jeden napisze od czego to się wszystko zaczęło od ilu lat jest z tym problem. Myślicie, że jak będzie nowy burmistrz to wam tak wszystko porobi ? Śmieszni jesteście... Walnijcie pięścią w pierś i zastanówcie się, czy wy jesteście tak w porządku wszyscy. I czy będąc na miejscu Pana Ostrowskiego w ciągu 4 lat zrobilibyście wszystko i wszędzie by ludziom pasowało. Ale wirtualnie wszyscy są odważni. Gdyby przyszło wam stanąć twarzą w twarz to założę się, że połowa nawet słowa by nie powiedziała. Wzrosły lokalne podatki... a co to gmina Sulejów jest jedyna gdzie są podniesione stawki ? Jedźcie trochę dalej niż Piotrków, Bełchatów czy Opoczno lub Tomaszów.. tam pogadajcie z ludźmi. Basen... co wam tak to przeszkadza ? Jeden młodzik, drugi czy dziesiąty pływać nie umie. Nadszedł czas by się nauczyli a nie co roku się słyszy ile to dzieci utonęło nie mówiąc o dorosłych. Skoro ma on powstać najwidoczniej Pan Burmistrz bierze pod uwagę dojazdy na basen dzieci ze wsi. Zajęcia z basenu mogą się dla nich odbywać z samego rana lub popołudniu. Śmiejecie się bo P. Ostrowski na rowerze jeździ.

510


ASF ~ASF (Gość)19.10.2018 12:14

Budujcie, budujcie....
http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24063201,usa-wprowadzaja-zakaz-importu-wieprzowiny-z-polski-to-jeden.html#s=BoxOpImg1
Asf się zbliza, przestaniecie chodować chłopki świnie to pójdziecie zamiatać lub pracować w magazynach. Ha ha ha

31


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat