metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)02.07.2020 14:02

1500 zgonów w skali kraju. To śmiech a nie epidemia. Zresztą nawet nie wiadomo na ile do tych zgonów przyczynił się covid 19, a na ile inne zjawiska

1320


gość ~gość (Gość)02.07.2020 14:22

Ściemy ciag dalszy.

1319


gość ~gość (Gość)02.07.2020 20:41

Jak się ludzie nie obudzą to będziemy ot tak poprostu chodzić w maseczkach całe życie bo chińczyki non stop coś tworzą.Już wymyśliłi nowy szczep co sie przenosi z pchły na komary a z nich na żabę itp.Ciągle ktoś coś bredzi że wirus jest,jedź do szp.Biegańskiego o Boże ile zgonów albo że jak wirus dopadnie Ciebie albo kogoś z rodziny..to już takie mdłe że szkoda gadać.Od marca przejechałem kraj we wszystkie strony i nigdzie ale to nigdzie nikt osobiście nie zna chorego co miał covid!!Karmią tylko głupotami,by nosić smętne maseczki co i tak nic nie dają-sam min.zdrowia to stwierdził!!Zaraz mi ktoś odpisze że zna kogoś co zmarł na covid,odpowiadam z góry-podaj dane tej osoby i udowodnij czy to wirus faktycznie czy zawał,wylew wypadek drogowy a nie wpisany covid i "choroby współistniejące"śmiechu warte.

55


Gosia1954 ~Gosia1954 (Gość)02.07.2020 14:50

Jakie schorzenia współistniejące miały te osoby? Jeśli ktoś dostał zawału i umarł, a lekarze wykonają test na covid19 to jak stwierdzają przyczynę zgonu?

85


gość ~gość (Gość)02.07.2020 17:42

Takiego wała że bede nosila maskę.Ja jestem bezobjawowa.Niech starzy siedzą w domu bo to oni są narażeni najbardziej i zarażają bo kaszlom i prychają w marketach.Jedna ostatnio jak kichła to asz mela z nosa jej poleciała.

717


gość ~gość (Gość)03.07.2020 06:28

Mateuszek-kłamczuszek powiedział, że już nie ma epidemii i że trzeba isc tłumnie na wybory. Zwłaszcza seniorzy. Naturalna selekcja.

44


gość ~gość (Gość)02.07.2020 23:34

Premier powiedział że epidemia wygasa seniorzy mogą iść tłumnie głosować na Dude

52


mamtog ~mamtog (Gość)03.07.2020 09:09

Lubie czasem poczytać komentarze lokalnych mundroli

51


zbulwersowana ~zbulwersowana (Gość)03.07.2020 12:54

Jak się czyta tych młodych ludzi jak lekceważą starszych ludzi, to mam wrażenie, że nie kochają swoich babć i dziadków, nie boją się o swoje zdrowie to niech pozwolą starym ludziom żyć w miarę w spokoju i poczuciu, ze mogą bezpiecznie poruszać się po swoim kraju, oni nie popełnili żadnego przestępstwa, żeby siedzieć w czerech ścianach swojego domu.... Czy ci młodzi ludzie myślą, że całe życie będą młodzi?.... Takim osobom, życzę, żeby na starość zostali osamotnieni, albo lekceważeni przez następne młode pokolenia, a jak będą mieć do nich pretensje to niech wspomną jacy sami byli.....wstyd takiego wychowania ....

22


vc ~vc (Gość)02.07.2020 21:53

Wszyscy straciliśmy wielkie pieniądze. Pisowscy notable z kolesiami zarobili fortuny. Panikę trzeba siać bo inaczej stado mogłoby się obudzić.

88


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat