metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
lo ~lo (Gość)04.07.2020 23:41

Dzięki idiotycznemu nakazowo noszenia maseczek, które wyśmiewał min. Szumowski a następnie wyczuł szanse aby na tym nieźle zarobić , możemy przynajmniej zobaczyć w jakim społeczeństwie żyjemy.
A zapomniałem, w związku z wyborami PIS-demia ustała.

94


jyg ~jyg (Gość)05.07.2020 06:10

W 2018 roku na Zapalenie płuc wywołane nieokreślonym drobnoustrojem w Polsce umarło niemal 13000 osób. Na grypę w tym samym roku umarło niemal 7000 osób. Czyli łącznie na grypę w 2018 roku umarło niemal 20000 osób.

62


gość ~gość (Gość)05.07.2020 08:04

Teraz dopiero widać ze ta cała pandemia to PIS na wodę - fotomontaż ....
PiS. ktoś jeszcze w to wierzy , prócz wyborców jaśnie wielmożnego Pana Prezydenta ????

62


gość ~gość (Gość)04.07.2020 21:38

No a Pinokio mówił przeca, że wirus ustępuje i nie ma się czego bać. I że trza na wybory iść. No to jak to jest. Przeca Pinokio zawsze prawdę gada. Jakże by inaczy.

73


gość ~gość (Gość)04.07.2020 18:44

Czyli jest jeszcze ten wirus?

83


on ~on (Gość)05.07.2020 09:06

Testy mają po byku na grupie 91 osób jednego dnia byli wszyscy chorzy a drugiego wynik na tej samej grupie był ujemny to o czym to świadczy o nieudolności służby zdrowia a być może jest tak ,że są dwa rodzaje testów w zależnosci od zapotrzebowania na chorych by dalej terroryzować społeczeństwo

40


gość ~gość (Gość)04.07.2020 22:27

A może ta kobieta miała choroby współistniejące? Tylko ze teraz żeby dostać się do lekarza to graniczy z cudem. Jak lekarz bez osłuchania, tylko z wywiadu może postawić diagnozę i wypisać leki. Zobaczycie co się będzie dziać od września jak dzieci pójdą do przedszkoli i do szkoły i zaczną się zachorowania i co wtedy zrobicie jak pani doktor karze Wam zrobić zdjęcie gardła dziecka i jej przesłać i na tej podstawie postawi diagnozę. Ja miałam taki przypadek. I myślicie ze to normalne jest.

80


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat