metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)26.03.2020 15:23

Mojemu ojcu zycie uratowali!!!!!Bede im wdzieczny do konca zycia. A wszystkim sie nie dogodzi a ja nie mam o medycynie pojecia to wcale nie jest latwa praca trzeba podejmowac decyzje. A pani co pisze ze nie pomogli to moze trzeba zaczac chodzic do poradni I sie leczyc chociaz nie wiem bo jak maja problem to I tak pogotowie wzywaja wystraszeni I na sor....A teraz POZ zamkniety kazdy ale trwaja z nami przy tym wirusie ze usiasc I plakac. Wczesniej czy pozniej kazdy z nas bedzie potrzebowal pomocy czy to pogotowia czy soru potraficie pisac tylko te zle rzeczy a I tak jak cos sie stanie to walicie na sor oknami I drzwiami wiecznie tam siedzialo pol Piotrkowa bo chcieli zrobic sobie badania bo lekarze rodzinni nie kierowali bo szkoda kasy zawsze byo. Nie obrazajcie medykow nigdy nie wiadomo co sie wydarzy tylko oni nigdy nie odmowia pomocy jesli komus zagraza utrata zycia.

80


jdr ~jdr (Gość)26.03.2020 12:09

A jaka jest odpowiedź Chojniaka?

91


ile ludzi zmarło w tym roku na grypę w Polsce- dane ~ile ludzi zmarło w tym roku na grypę w Polsce- dane (Gość)26.03.2020 15:39

- Koronawirus oddech dla świata Dariusz Kwiecień 03 2020

21


gość ~gość (Gość)26.03.2020 15:45

A PCMiD tam się dzieci rodza, tan dzieci sie leczy ale nie ciagle rakowska guru.

20


gość ~gość (Gość)26.03.2020 15:50

Gdzie są posłowie z regionu? Czy pochowali się w domach i czekają żeby głosować z tabletu ? Powinni być bliżej swoich wyborców a ci próbują jakoś się odnaleźć w tym.satnie (nie nad) zwyczajnym jak twierdzi rząd.

31


Zdegustowany ~Zdegustowany (Gość)26.03.2020 16:18

Obrzydliwy lans na koronawirusie

73


Obserwator DWA ~Obserwator DWA (Gość)26.03.2020 14:57

Jakoś nigdzie nie mogę się doczytać co dla naszego regionu w obecnej BARDZO TRUDNEJ SYTUACJI związanej z pandemią zrobił poseł Antoni Macierewicz.Gdzie są maski i płyn antybakteryjny sprowadzony przez p.Posła dla rejonu gdzie ma swoich wyborców.Proszę o informację.

91


gość ~gość (Gość)27.03.2020 22:46

Panie Starosto szacun za to co Pan robi w odróżnieniu od innych. W czasach kryzysu poznaje się prawdziwych dobrych gospodrzy. Zdrowia Panu życzę i pozdrawiam z Gorzkowic

00


gość ~gość (Gość)27.03.2020 23:22

Brawo, oby więcej takich ludzi na stanowiskach o otwartych umysłach, wykształconych i odważnych.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat