metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
piotrkowiankapt ~piotrkowiankapt (Gość)26.03.2020 11:51

proponuje pana w przyszłych wyborach na prezydenta miast P.T. bo widać pana pracę i zaangażowanie w tych trudnych czasach ,a nasz gospodarz?

83


pseudo bahaterowie ~pseudo bahaterowie (Gość)26.03.2020 12:16

To dobrze ,że pan Starosta ma ludzkie odruchy, a gdzie są posłowie, wicemarszałek z naszego okręgu i wójtowie, radni niektórych gmin ? Ile środków ci panowie przekazali ? Ile respiratorów, maseczek, rękawiczek kupili dla swoich mieszkańców i wyborców ? Odpowiedź brzmi niestety "schowali się pseudo bohaterowie "

123


Mieszkaniec Piotrkowa. ~Mieszkaniec Piotrkowa. (Gość)26.03.2020 12:33

To jest gospodarz, takiego chcemy Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego!

47


ass ~ass (Gość)26.03.2020 12:18

Ciekawe, że podobno najlepsze maseczki tzw. hepa nie przepuszczają cząsteczek o średnicy większej, aniżeli 300 nm, a ten cały koronawirus ma średnicę max w granicach ok. 150 nm, czyli najlepsze maseczki nie zabezpieczają w przed nim w pełni...

42


gość ~gość (Gość)26.03.2020 13:20

Ten pan goapodarz wraz z współpracownikami doprowadzili do rozbioru PZOZ i zespół poradni specjalistycznych a tu konentarze ze takich ludzi potrzebujemy. Ile osob stracilo lub mialo narażone zdrowie przez dezycje powiatu.

63


Bolek ~Bolek (Gość)26.03.2020 13:22

~pseudo bahaterowie (Gość) MYSLENIE BOLI?. jacy pseudobochaterowie nie pisz publicznie głupot, Agencja Rezerw Materiałowych za pisostwa skupowała węgiel, dlaczego Szpitale nie mają środków i rezerw na stan W, dlaczego instytucje Państwowe odpowiedzialne za rezerwy w przypadku kataklizmu,epidemii W, kupują węgiel. Dlaczego pracownicy Państwowej Służby Zdrowia za własne marne środki muszą kupować środki ochorny. Takich matołków jest więcej na forum nie mających pojęcia jak działa Państwo, ale wiedzą jak działa kiełbasa wyborcza, a ich guru oderwany od rzeczywistości, Jarosław, bo sami są oderwani od rzeczywistości!

42


gość ~gość (Gość)26.03.2020 14:08

Mysle ze pogotowie I sor piotrkowski tez sie boi ale kto nam pomoze jak nie oni maja wiedze doswiadczenie podejscie do czlowieka czego brakuje wielu lekarzom I mam nadzieje ze nie zachoruja dziekujmy im wszystkim bo tak wlasciwie nikt o nich nigdy nie mowil a tyle dla ludzi robia. Miejmy nadzieje ze po tym wszystkim zostana docenieni przez p. Konieczko I zda sobie sprawe z jakich ludzi sklada sie jego szpital a pamietajmy to ludzie tworza wszystko!!!!!Powodzenia.

50


gość ~gość (Gość)26.03.2020 14:20

Ale akcja. Samorząd przekazał... Aż żal patrzeć, jak się przemęcza prezes naszego klubu Tęcza. Oni to wszystko powinno mieć w zapasach na kilka miesięcy. O rezerwach. Wczoraj pierwszy raz w życiu widzieliśmy z żoną pociąg z węglem jadący na południe... O co chodzi?

90


gość ~gość (Gość)26.03.2020 14:21

Co oni u nas robią niby? Ile razy bym nie była na sor to mi nie pomogli. Wręcz jeszcze oburzenie. Już nawet raz słyszałam że mi nie pomogą bym jechała do Łodzi. Mojego tatę z zawałem chcieli wypisać bo mu tylko ekg zrobili i było ok. Dopiero z badań krwi zawał wyszedł o które trzeba było się pokłócić. A druga sprawa jest to że oni te maseczki po wynoszą do swojej rodziny

52


123 ~123 (Gość)26.03.2020 14:43

A gdzie inne instytucje podległe , czy tez dostaną ???

40


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat