metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
iRBis iRBisranga17.09.2021 20:12

Z szacunku dla ofiar i dla zachowania powagi apeluję do moderatora o usunięcie i zablokowanie komentarzy pod tym materiałem

44


makaveli ~makaveli (Gość)17.09.2021 17:05

jest jeszcze jedna data, tragedii dla całej Polski - wejście do Łuni Europejskiej...może i idea była dobra, nawet sam za tym byłem gdy studiowałem, lecz nadmieńmy że dawałem swój głos na unię gospodarczo-ekonomiczną , nie społeczno-polityczną.

45


ja ~ja (Gość)17.09.2021 19:18

160 osób... Także takich, które śmignęły przez chwilę w Piotrkowie... A czemu pani z upadłego muzeum nie napisała równie "podniosłego" i żałosno-żałobnego tekstu dwa tygodnie temu, kiedy przypadała rocznica bombardowania Piotrkowa i tragedii na tzw. Krzywdzie???

34


Saras ~Saras (Gość)17.09.2021 19:16

Wiatraka zakazy to czemu młot i sierp jest nie zakazany skoro zabił więcej ludzi i nadal zabija ?

20


Mędrcy Syjonu ~Mędrcy Syjonu (Gość)17.09.2021 13:03

1 września napaść Niemców, 17 września napaść sowietów a oba te państwa sterowane przez wiadomo kogo.... II wojna to nic innego jak wielki holocaust Słowian ale o tym się nie mówi tylko odwraca kota ogonem no bo po co o tym mówić... to nie dobra jest....

141


ja ~ja (Gość)17.09.2021 14:13

I znowu bajdurzenie o Katyniu!
I ani jednego słowa o zbrodniczej nieodpowiedzialności i głupocie ówczesnych polskich władz. Ani jednego o nieodpowiedzialności i błędach dowództwa ówczesnej armii polskiej.
Ci z Katynia, Starobielska czy Miednoje nie zginęli ZA Polskę, tylko zginęli PRZEZ Polskę - za fobie i mity wyznawane przez ówczesne spsiałe "elity"...
I jeszcze jedna kwestia. Czemu tak "kochacie" ten Katyń? A co z pamięcią o sześciu milionach innych polskich ofiar, które zginęły w czasie tej wojny? Nie wstyd wam, że dla tzw. politycznej poprawności olewacie tragedię tych ludzi?

813


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat