metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
his. ~his. (Gość)01.08.2020 09:25

Nie wiadomo o której to wizycie króla jest tu mowa ,ale w lipcu 1572 "kopnął w kalendarz" Zygmunt August i w kraju zaczęło jeszcze większe zamieszanie. Bo króla nowego nie ....było i trzeba elekcję czynić. Skończyło się to wyborem Walezego ,który po roku prysnął do Francji. Co zaś do Sejmu. Wypisz ,wymaluj czasy współczesne ,kropka w kropkę. Słaby Prezydent /król/ spory i wrzaski na sali sejmowej ,korupcja ,przekupstwo. Słaba armia I że od 500 lat tak jest...

50


gość ~gość (Gość)01.08.2020 10:19

To ja jestem chuck norris a kolesia nie znam grał w jakimś filmie bo ja grałem we wszystkich filmach

11


gość ~gość (Gość)01.08.2020 09:36

Autorem scenariusza byl archiwista Krzysztof Urzedowski.

40


nfz ~nfz (Gość)01.08.2020 17:21

Ś.P,nieodżałowany znawca naszego grodu.Kopalnia wiedzy

30


ap ~ap (Gość)02.08.2020 06:42

Pamiętam straszna nuda to była. Musiałam służbowo w tym uczestniczyć. Gdyby nie obsada aktorska to pewnie poza nielicznymi i klakierami nikt by tego nie oglądał.

41


ja ~ja (Gość)01.08.2020 16:27

A za chwilę okazało się, że towarzysz król był tajnym współpracownikiem SB i donosił na swoich kolegów.

60


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat