metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)03.06.2020 16:41

Jestem pod wrażeniem. Brawo :)

00


Piastowska ~Piastowska (Gość)22.05.2020 10:38

I pomyśleć, budki dla owadów, a o płyty chodnikowe człowiek się przewraca.

73


gość ~gość (Gość)22.05.2020 11:43

Większej ściemy to nie widziałem w imię ekologi. Proponuję wrócić do średniowiecza będzie bardziej Eko, a i władza zaoszczędzi.

28


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)22.05.2020 09:16

Podoba mi się idea. Myślę że warto również rozważyć inny aspekt utrzymania miejskich trawników bardziej eko. Otóż żeby trawy rosły bardziej bujnie, należy je nawozić, a najlepszym nawozem eko jest nawóz naturalny. Może więc w następnym etapie warto "zatrudnić" do tego zwierzęta. I tak najbardziej wydajne do nawożenia byłyby krowy oczywiście, bo produkują najwięcej nawozu, który jest w postaci półpłynnej, więc najszybciej przedostanie się do gleby, a suche pozostałości można spalić w przydomowych piecach, do ogrzania domu, na przykład. Innym dobrym rozwiązaniem są owce albo kozy. Same oszczędności. Rozsądnie wygolone i od razu nawiezione trawniki i przede wszystkim eko. A i kleszczy byłoby mniej bo zwierzęta byłyby na pierwszej linii frontu.

71


gość ~gość (Gość)22.05.2020 19:42

Dziury w drodze proszę łatać też tylko te, które są konieczne. To byłoby in plus:)

21


gość ~gość (Gość)22.05.2020 09:34

Od rana z kosiarkami biegają po mieście jakie eko

42


gość ~gość (Gość)22.05.2020 18:25

A co z niszczeniem zieleni na terenach spółdzielni mieszkaniowych?Prezes spółdzielni tłumaczy to wolą mieszkańców?!Czy te ograniczenia będą dotyczyć też spółdzielni mieszkaniowych?

12


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)22.05.2020 11:11

Piotrków jest coraz bardziej ekologiczny. I w ramach tej ekologii urzędasy wycinają drzewa przy każdej możliwej okazji. Działanie pod publiczkę.

131


gość ~gość (Gość)22.05.2020 17:56

Dobra wiadomość!nareszcie coś się w tym temacie zaczyna zmieniać na lepsze!Nie rozumiem tylko,o co chodzi z tą widocznością.Przeciez trawa nie rośnie na metr.????

20


moher ~moher (Gość)22.05.2020 15:26

Piotrków ekologiczny ? ?
Czy była potrzeba grzania centralnego do 15 maja.
Ciepłownie pełną parą wytwarzają ciepło , a temperatura w mieszkaniach powyżej 23 - 25 stopni i pandemia -zostań w domu. Aura słoneczna i tem. otoczenia +16/18 stopni.
I to ekologia ............. i mieszkańcy zapłacą za dogrzewanie Urzędów, instytucji itd. bo urzędnicy marzną.

33


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat